Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal utalás? Hogyan?

Furjadék* kérdése:

PayPal utalás? Hogyan?

Figyelt kérdés

eBay-en rendletem fülhallgatót, a regisztráció mind2 helyen megtörtént.Megvettem a terméket, és kaptam e-mailt, hogy ennyi és ennyi lesz a végösszeg.A bankkártyát most "regisztráltam" PayPal ban, elvileg holnapra jön az a kódos visszaigazolásos valami(nemértek az ilynekehez).

Ugye azt visszaigazolom, és onnantól hogy fizetek eBay en?

Hogyan tudok a bankkártyáról(számláról) mondjuk 20ezer Ft-ot utalni a PayPal számlára?És ha ezt megcsínáltam, akkor majd a PayPal számláról fog fizetni következő alkalomal?


Bocsi hogy husszúlett, de csak így tudtam megfogalmazni!Részválaszokat is várok, köszi:)


2011. máj. 1. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha regisztráltad a kártyát akkor nem kell utalnod a paypal számládra. Egyszerűen csak belépsz az ebayen a myebay menüpontba és ott kiírja hogy hány termékértk ell fizetned. Rákattintasz és kidobja (ez esetben csak a fülhallgatót) és a lap jobb szélén ott lesz hogy pay now. Arra kattintva már értelemszerűen megy. Azthiszem először megerősíted hogy fizetni akarsz aztán kéri a paypal azonosítódat ami egy emailcím meg a kódot, aztán kiírja hogy a fieztendő USD jelen árfolyam szerint hány forintot jelent és utána mégegyszer meg kell erősítened hogy fizetsz.


Én ez alapján a leírás alapján tanultam meg a paypalt kezelni.


[link]

2011. máj. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél!
2011. máj. 2. 22:50
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, én is kérdeznék. És is az ebay-n vásároltam a kislányomnak egy rucit, de nem tudom, mi a helyzet a postaköltséggel? Az ebay-n van lehetőség arra, hogy írjak az eladónak a postaköltség miatt? Légyszi segítsetek, ez az első ilyen vásárlásom! Hálásan köszönöm! Lilla
2011. szept. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mit jelent, ha eBay-n a szállításhoz ezt írta ez eladó?

Free P&P - Hungary - Economy Int'l Postage


Ingyen küldené Magyarországra?

2011. szept. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!