Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes e nekem is kiköltöznöm...

Érdemes e nekem is kiköltöznöm Ausztriába?

Figyelt kérdés
A párom izometriás csőszerelőként dolgozik kint.Keveset van itthon.Azt szeretné ha én is kimennék hozzá.De én nem beszélek Németül.Szakmám pedig Fodrász és Dajka.Eltudnák e helyezkedni ott?Félek egy kicsit tőlle,de nem akarom távkapcsolatba se leélni az életemet!
2009. márc. 12. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszelsz nemetul, eselytelen elhelyezkedned, hiszen mindket szakma eleg "beszedes". Pedig a foglalkozasaid alapjan nem lenne rossz, de a nyelvtudas hianya nagy hiba. Kezdj el nemetet tanulni, mikor mar tarsalgasi szinten megy, kimehetsz, es ott folytathatod a tanulast.
2009. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen mennék!!!!!!
2009. márc. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tessék indulni!!! Kint előbb megtanulod a nyelvet, mert rá leszel kényszerülve.
2009. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már itt sem lennék. Mi is ezen gondolkozzunk pedig 3 gyermekünk van. És én sem beszélek idegen nyelvet. De kint hamarabb meg tanulod az biztos.
2009. márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!