Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes, otthon végezhető...

Internetes, otthon végezhető munka átverés?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 00:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a nagy részük az, főleg ami úgy kezdődik hogy küldj pénzt. Ha otthon akarsz dolgozni vállalj valami rendeset, akár varrás, gyöngyfűzés, gépelés, fordítás, stb.
2009. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok lehúzós is így indul, hogy fűzz gyöngyöt, varrd össze, szereld össze, gépeld le, csak előbb vedd meg az első készletet.. na az ilyen is felejtős!!
2009. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem jött pár üzenetem e-mailre..mondták,hogy nem kell befizetni...dehogy is nem.utána kiderült,hogy havi 15ezret kell majd havonta befizetnem,és csomagot venni azon!kihasználják a sok állásnélkülit!
2009. márc. 13. 10:05
 4/8 anonim ***** válasza:

A kérdés nagyon jó!

Nem minden az ami annak látszik.

Egy biztos mindenhova kell valamit befektetned

( idődet , vagy némi pénzt is)



A kérdés az mit szeretnél otthon ülni és fillérekért dolgozni, vagy igazából otthonról indulva pénzt keresni.


Vannak jó munkák amit nem otthon ülve lehet végezni.


Én is otthonról dolgozom néhány éve ha kíváncsi vagy írj.

Megtudod : Mi az és mivel kell indulni.

2009. márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
13%
Sziasztok! Nem átverés, mivel azért komoly munka van mögötte. A sok csalódott ember negatív tapasztalata rejlik mögötte. Én is kipróbáltam egy-két MLM rendszeren alapuló üzleti lehetőséget, csak mi, magyarok, teljesen átértelmezzük az egész rendszert és átverésnek, humbugnak mondjuk, mivel nem leszünk rögtön sikeresek. Valóban, sok drága és egyedülálló termék áll a háttérben, de mi, magyarok is képesek vagyunk rendes, legális MLM kereseti lehetőséget működtetni. Nemrég indult egy, akit érdekel, szívesen tájékoztatom emilben, nem kell befizetni semmit, nem kell előadásokra járni és terméke(ke)t eladni senkinek. A dolog önmagáért szól. Szerintem. Köszi, hogy elolvastátok, és a bizalmat. :)
2009. márc. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszike!

Bővebben írhattok ide le dolgokat!

ilyen gyöngy fűzésre stb..gondoltam..

2009. márc. 15. 16:47
 7/8 anonim válasza:

Engem is érdekelne ez az otthon végezhető munka, leírnád ha nem titok?

Akár priviben is

2009. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy tök jó pénzkeresős oldalam.

Csak a keresőbe azt kell bekattyogni, hogy neobux, utána meg a regisztrálásnál a refferalhoz hogy random251.

Ez egy jólkeresős oldal:)

2011. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!