Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a munka világáró...

Mit gondoltok a munka világáról, a munkavállalásról manapság? Mi a helyzet magyar és európai szinten? Mik az elvárások?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mindenki véleményére!
2011. máj. 22. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs nagy tapasztalatom de a véleményem megosztom hátha kiváncsi vagy erre is. 19/F vagyok most érettségizek és két utat látok magam előtt. Az első hogy maradok itthon, megteszek mindent amit szükségesnek érzek a boldogulásomért, korlátok nélkül. Azt én nem érzem boldogulásnak hogy 80at keresek és semmire nem elég, úgy élek mint egy robot és még becsületem sincs. Akkor már inkább bekockáztatok olyan dolgokat aminek lehet koppanás a vége, akár jó eséllyel is de elindulhatok felfele.


A másik hogy irány külföld, kint dolgozik tesóm, az elején meghúzom magam nála aztán csak találunk valami megoldást. Nyelveket tanulom, szakmám még nincs de az idő nem sürget 1-2 év simán belefér hogy valamit tudjak magammal kezdeni. Nem félek a jövőtől mivel magamért felelek már és elképzelésem szerint gyerekem se lesz így nem kell senkiért felelősséget vállalnom.


Kiegészítésnek mondom hogy pókert meg sportfogadást is gyakorlok már 1 millió körül összejött úgy hogy az idei évet kihagytam a tanulás miatt. Ha minden kötél szakad még mindig sikeres lehetek ezekben a dolgokban is.

2011. máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi hogy válaszoltál!

várok még válaszokat!:)

2011. máj. 23. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!