Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik megoldás lenne helyes,...

Melyik megoldás lenne helyes, ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Párom nközi kamionsofőr, és hát nem igazán tudunk így élni, hogy ő folyton távol van. Tovább nehezíti ezt a dolgot, h. van 2 gyerkőcünk. Nem nagyképűségből, de elég jol berendezett családi házban élünk, aminek a fenntartása nem könnyű. Az ő és az én keresetem (a most megemelkedett hitelre) és az \\\'életben maradásra \\\' megy el.semmit nem tudunk félre tenni, nem járunk se moziba, se étterembe, sehova, csak próbálunk túlélni. Felmerült bennünk a gondolat, h. külföldre, konkrétan Angliába költözünk és ott kezdünk új életet. (ott van ismerős) A ház az, ami vissztart. Igazábol egyikőnknek sincs semmilyen karrierje itt, amit sajnálni kellene. Mit tegyünk? Ha maradunk, akkor így kell még élnünk vagy 10 évet, ha nem többet. Vagy vágjunk neki és próba(előre lebeszélve munka, lakás) szerencse. Próbált ő már vállalkozni, de nem jött össze. Velünk van a baj, kinnt se boldogulnák, vagy csak ez az ország ilyen szar?
2009. márc. 15. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp menjetek!Főleg ha ismerős által és nem a vak világba itt csak rosszabb lesz az biztos .Ha nekem lenne rá lehetőségem egy percet sem gondolkodnék!!És ha csak az ember a gyerekét nézi ha mi így kínlódunk akkor mi lesz velük??
2009. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most nem fognak nektek annyira örülni Angliában. Várjatok 2-3 évet, amíg csillapodik a válság.
2009. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!