Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A ballagási pénzem nem mint...

A ballagási pénzem nem mint az össze fiatal elköltöm össze-vissza valahogy szeretném kamatoztatni lehetséges? (70. 000FT) 14/F

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem fizess be egy intenzív magyar nyelvkurzusra. A tudás mindig jó befektetés és rád is férne.
2011. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyen kevés pénzzel nem igazán lehet kezdeni semmit.
2011. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy megvárom, hogy az FT-hoz képet az EU gyengüljön és átváltom utána pedig vissza az EU erősödik de az FT ez EU-hoz sosem erősödik ... :/
2011. jún. 19. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Kösd le valahol, némi kamatot kapsz rá. Átváltogatni nem éri meg, bizonytalan és folyamatosan figyelni kell.
2011. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem fölösleges 70 ezer ft-ot én a 200ezremet sem fektettem be ,

Inkább vedd meg suli kezdésre a könyveket füzetet ceruzát ilyesmit az anyukádéknak is segítség:)!

2011. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis el lehet kezdeni kisebb összeggel is! Bankban dolgozom. Ha beteszed értékpapír számlára, akkor mondjuk egy pénzpiaci alapban tudod kamatoztatni úgy, hogy bármikor hozzá is férhetsz, és nem is kockázatos. Kérhetsz hozzá internetes hozzáférést és minden nap ránézhetsz, hogy hogy áll a pénzed! Lekötni sima betétben tényleg nem érdemes, mert egyrészt a mi bankunk pl 100 000 Ft alatt nem köt le betétet, másrészt ha le is köti nagyon alacsony a kamat rá.
2011. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó Válaszoló!


Engem is érdekelne ez a ép. szlás megoldás. Pontosan hogy tudnám megoldani? Esetleg megadnál egy email vagy msn címet? Nagyszerű lenne.


Üdv.

Krisz

2011. jún. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: én írtam az értékpapír számlát. Nagyon egyszerű, besétálsz egy bankba, szerintem mindegyiknél van ilyen számla legfeljebb más néven, és személyi-lakcímkártya-adókártyával nyitsz egy ilyen számlát. Befizeted rá a pénzt, majd megkéred, hogy vásároljanak neked pénzpiaci alapot. Vagy, ami sokkal jobb megoldás, befizeted a pénzt, hazamész és interneten keresztül megveszed magadnak. A bankban kérsz internetes hozzáférést, így ezt a típusú befektetési jegyet ingyenesen megveheted az interneten keresztül. Azért kérdezd meg, hogy mennyibe kerül a számlavezetés, mert kis összegnél nyilván nem fogja megérni, ha több száz Ft. Én a kék-piros banknál dolgozom, nevet nem akarok írni de gondolom tudod melyik. Igaz, most gyesen vagyok de amíg ott voltam, 125 Ft volt a havi számlavezetés kb. 1 millió Ft elhelyezett összegig.
2011. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!