Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Várhatom a behajtó céget?

Várhatom a behajtó céget?

Figyelt kérdés

96 ezer ft-os tartozásunk keletkezett a T-Hom-nál.

Mielőtt ez összejött volna, kérelmeztem részletfizetést írásban, /húzták az időt/ (semmi reakció), Telefonon, ahol azt tanácsolták keressem fel az ügyfélszolgálatot.

Megtettem. Hozzátartozik, hogy egészségi állapotom nem teszi lehetővé az utazgatást, (természetesen az ügyfélszolgálat jó messzi kerületben van!)

Ott még egy kérelmet ki kellett állítanom és azt mondták, majd felülbírálják!

Vártunk és idegeskedtünk, hogy mi lesz?

Kb. egy hónap múlva megjött a válasz, hogy nem áll módjukban részletfizetési kedvezményt adni és ezt az összeget minél előbb fizessük be!!

Kérdem én, miért nem lehet egy kis jóindulattal lenni az ügyfélhez aki önhibáján kívül került ilyen helyzetbe?

Férjem elvesztette az állását én meg segélyen vagyok?!

Nem zárkóztunk el a fizetéstől és 2 hónapja próbáljuk elintézni ezt az egészet!

Most tanácstalan vagyok, mert egy

összegben ezt nem tudjuk kifizetni!

Mi a teendő ilyen esetben? ?

A behajtó cég felé kérhetem a részletfizetést?

Ha nem engedélyezik, kipakolják a lakást????


2009. márc. 27. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem pakolják ki. ha behajtó céghez kerül, ők minden esetben engedélyezik a részletfizetést, ha mutatsz fizetési hajlandóságot. sokszor az ügyfél szabhatja meg, hogy mekkora törlesztéssel tudna fizetni. persze nem 500 forintos tételről beszélünk, hanem mondjuk megmondod, hogy te csak tizezrenként tudod kifizetni.
2009. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első körben fizess be valamennyit, amennyit tudsz és aztán szépen folyamatosan....majd max kapsz egy levelet, hogy a kövi számlát már ne nekik, hanem a behajtónak fizessdd.
2009. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom, miből/ internet, kábel tv? / és mennyi idő alatt jön össze ekkora tartozás,de talán jó lenne, ha a kevésbé fontos szolgáltatásokat lemondanátok, mielőtt tovább növekszik ez az összeg.
2010. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!