Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » El tudnám adni egyedileg...

El tudnám adni egyedileg készített díszpárnáimat?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy lenne-e rá kereslet. Több félét el tudok készíteni, akár keresztöltéssel is. Itthonra és másoknak is csináltam már, és mindenkinek nagyon tetszettek, úgyhol arra gondoltam, ha van rá kereslet csinálhatnám pénzért is. Mi a véleményetek?
2009. márc. 28. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet próbálkozni, de ne számíts sok pénzre. Nekem is van egy netes boltom, meg szoktam hirdetni is, de gondolj bele, ha összeadod az anyagárat, meg az időt amit ráfordítasz, számolsz mondjuk 800 ft-s órabérrel, háát az nagyon sok. pl egy gobelinezett párnáért vagy akár keresztszemesért több ezret kellene kérned , hogy megtérüljön a befektetésed. Szóval kiszámíthatatlan, hogy mennyire fogy majd az árud, próbáld a vaterát, tesz vesz, vagy ilyen kézműves újságok pl fürge ujjakban hirdetéseket feladni.
2009. márc. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ezek jó ötletek, köszi szépen! A teszveszre én is gondoltam már, de ott főleg nem éri meg, mert ugye az eladás után is kell fizetni százalékot.

Egyébként az egy éves fiammal vagyok itthon, úgyhogy időm lenne rá, meg szeretem is csinálni. Nem baj, ha nem jön be sok belőle, de ha csak havi 10 ezer már az is jó. A kicsinek szeretném félretenni, aztán a nagyobb dolgokat, mint pl: ágy vagy szekrénysor megvenni belőle.

Csak azért gondoltam egyébként, mert hugom pl most kért meg, hogy nekik is csináljak egyet-egyet. Családon belül persze ingyen, de ha ők ennyire örülnek neki, akkor valószínű mások is, nem?

Várok még válaszokat, véleményeket, hogy lenne-e rá kereslet. Köszi előre is!

2009. márc. 28. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár lehetne is rá kereslet. Én azzal kezdeném, hogy megkérném a rokonokat, ismerősöket akiknek már csináltál ilyet, hogy a munkahelyükre vigyenek be mintát, vagy képet és kérdezzenek körbe, érdekel-e valakit.
2009. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt is megteheted a fentieken kívül, hogy készítesz párat, és feldobod a Vaterára. Ott vannak ilyenek, és van is kereslet. Nemrégiben például a Nyugatinál láttam egy hasonló ügyben adásvételi ügyletet, ott függönyök meg terítők voltak.
2009. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De jó! Örülök neki, hogy így gondoljátok! Szoktam nézni az enteriőr műsorokat, vagy pl a Tv Dekon a mesterségem címere-t, és vannak ötleteim.

Köszi szépen a válaszokat!

2009. márc. 28. 14:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak vigyázz mert mindig vannak rosszakarók, sajnos! Csak körültekintően!!
2009. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a jó tanácsot!

Egyelőre csak kérdezősködöm, de többségben pozitív visszajelzéseket kapok.

2009. márc. 30. 18:35
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja! Majd lefényképezem az eddig elkészülteket és rakok fel linket a képekhez, ott meg lehet nézni, ha érdekel valakit.
2009. márc. 30. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Tehetnél fel ide is egy linket, már olyan kíváncsi lettem. :)
2009. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]

itt meg tudjátok nézni. sajnos csak így tudtam felrakni, remélem nem törli a rendszer ezt a kommentet.

Ja! véleményeket kérek!

Ez mind keresztöltéses, de másfajtákra is gondoltam.

2009. ápr. 1. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!