Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hirdetési díj nemfizetésének...

Hirdetési díj nemfizetésének következményei?

Figyelt kérdés
Feladtam egy hirdetést az ingatlanbazar.hu oldalon. Ingyenes hirdetésnek indult, ám nemrég kaptam egy e-mail-t, hogy csak az első 30 nap volt ingyenes, az ezt követő időszakot ki kell fizetnek (14300Ft-ot). Érdekelne, hogy ha nem fizetem ki az összeget milyne következményekre számíthatok? Köszönöm a válaszokat előre is!
2011. júl. 5. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Húú, te is belefutottál? Nagyon durva, tele volt velük már egy éve is a sajtó.


Google-ba üsd be, hogy "ingatlanbazár átverés".

2011. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizony, ez inkorrekt, átverős cég volt. Én mindenkit óva intek tőlük. Sajnos nem tudom jelenleg hol tart az ügy, de ne semmiképp ne fizess!
2011. júl. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Annyit szeretnék még, hogy ha mégis jogos a követelésük milyen következményekre számíthatok, gondolok olyanra például, hogy hogyan tudják behajtani stb. Ha valaki jártas a dologban megköszönném a segítséget:)
2011. júl. 6. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!