Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyen fajta pénzkeresési...

Ilyen fajta pénzkeresési lehetőség?

Figyelt kérdés

Van olyan pénzkeresési lehetőség, ahol én magam tudom "manuálisan" növelni a pénzem? És ha igen akkor mi az?


Na most ezt úgy értem, hogy ha már van egy alap tőkém, akkor valami olyasféle befektetést szeretnék, ahol (akár monitor elött ülve) magam tudom növelni a pénzem ... tehát ahol látom, hogy hogyan növekszik stbstb ... igen olyasmire gondolok mint az online tőzsde pl, csak kis ,illeve elegendő tőkével szinte kockázat nélküli módszerre...pont ezért a pl a tőzsde nem jó, mert azt nem én szabályzom, és nem lehet előre "kiszámolni" a trendek mozgását...


2011. júl. 6. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam ilyenről,de kíváncsian várom mit válaszolnak a többiek.
2011. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Malacpersely.


De most komolyan, egyszerűen nem is értem, milyen szisztémán alapulna a rendszer. Ne legyen kockázat, és te magad növeled a pénzed. Mondom, legjobb megoldás a malacpersely.

2011. júl. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem ilyen nem létezik.

A tőzsde, az igen, és miért ne szabályoznád...nem értem. Ez talán abból fakad, hogy nem ismered elégé a tőzsde működését. És kockázat nélkül? Már az is kockázat, hogy élünk :)))))

2011. júl. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Esetleg ültesd el a földbe és locsolgasd.


Komolyan, nem értem az ötletet. A pénz nem csak terem. Alapvetően úgy néz ki, hogy te csinálsz valamit, ami másnak értékes, és ő ezért cserébe pénzt ad neked.

Amit leírtál, ott a pénz része stimmel, de mit adsz cserébe?

2011. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A tőzsdén gyorsan el is veszítheted, ha nem értesz hozzá.
2011. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen, valóban nem értek a tőzsdéhez.
2011. júl. 6. 19:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha létezne ilyen módszer, akkor senki sem dolgozna.
2011. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik. A tőzsde meg tök random, nekem volt tőzsdei spekuláció órám az egyetemen és ott azt tanultuk hogy teljesen random alakul a tőzsde is, annyi h vannak bizonyos cuccok mint pl az arany amik értékállóak, ezért "nem hat rájuk az infláció" ha keresni akarsz vele kockázatot kell vállalnod, és a pénz a zsebedben ami a nyereséged lesz egy másik ember vesztesége lesz... szóval egy szerencsejáték.
2011. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!