Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kavarós "kollégák". Mihez...

Kavarós "kollégák". Mihez kezdjek velük?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet a következő: diákként dolgozom egy gyárban, ahol apukám a főnököm. Eddig semmi probléma nem volt, nem éltem vissza a helyzetemmel, minden munkát megcsináltam (sőt, még többet is, mint amire kértek). Újabban egy fiatal sráccal dolgozom, nagyon jól elbeszélgetünk, sokkal gyorsabban telik a munkaidő. Ez a srác, azonban csak átmenetileg dolgozik itt, az a dolgozó, aki az ő helyén volt régen, most eléggé kulimunkát végez a gyár egy másik részében. Hogy látta a többi dolgozó, hogy milyen jól elbeszélgetek a sráccal, elkezdtek félni, hogy ezt a srácot itt véglegesíteni fogják, a régit meg kirúgják. Természetesen mindezt én fogom elintézni, mert én ezt el tudom intézni. (Amúgy nem, és nem is érdekel, nem az én dolgom, én csak dolgozó vagyok.) Illetve elkezdtek szívatni. (Ezt nem úgy kell, ezt nem így kell, rosszul csinálod, stb... közben meg szerintem nem, de nem feleselek senkinek.)

Én jót mosolygok a helyzeten, de meglehetősen kellemetlen, amikor úgy néznek rám, mint a véres rongyra.


2011. júl. 9. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Szólj apádnak, hogy azokat a kollégákat, akik szívatnak, másnap hívja félre, és hordja le őket mint a főnökük, hogy ezt meg azt nem így kell, nem úgy kell, rosszul csinálják :P


Egyszóval ha már úgyis mindegy, kezdj el visszaélni a helyzettel.


Majd leszállnak rólad, ha meglegyinti őket a kirúgatás szele.

2011. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!