Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sajnos könnyű azt mondani,...

Sajnos könnyű azt mondani, hogy felejtsem el, mindenki ezt mondja. De senki sem tudja megérteni, hogy az ember lelke háborog az igazságtalanság miatt. én repültem, ő röhög a markába és továbbra is van munkahelye. Hogy tudnék megnyugodni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés infó, hogy tudjak tanácsot adni. Mégis mi történt?
2011. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom javasolni hogy keress mihamarabb munkahelyet, ami akár jobb is lehet mint az előző, jobb emberekkel.

Sajna tudom mit érzel. Én tavaly jártam így, és még a mai napig is rosszul érint. :(

2011. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló esetekben mindig a nagymamám jut eszembe. Ő szokta mondani, hogy "mindenki visszakapja egyszer... A sors nem siet, de nem is felejt..."


Ezek alapján már csak ki kell várni ezt. Nem fog akkor a markába röhögni sokáig.


Csak ennyi vígaszt tudok mondani.

2011. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azoknak, akik a takaritó nevű felhasználónak irtak vigasztaló sorokat.

Valaki irta,hogy konkrétabban irjam le az esetet, ezt nem szeretném, hátha az érintett személy is jár ezen az oldalon.

Nem szeretném,hogy lássa, mennyire fáj ez nekem.

Priviben meg irnám, de ugysem tudok semmit csinálni az illetővel, legalábbis egyenlőre nem. Bár továbbra is szivesen fogadnék ötleteket,hogy megfizessen a dolgokért. És nem csak én köszönhetem neki,hogy elvesztettem a munkahelyem,hanem még legalább 4 ember.Mindenkit kirugatott maga körül,mert csop.vez. pozicióra pályázik.

2011. júl. 20. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Isten nem ver bottal. Vigasztaljon, hogy lehet, hogy az élet más területán, vagy később ezt még visszakapja. Lehet, hogy őt nem rugták ki, de pl. éppen válófélben van, bukásra áll a gyereke, nem talál párt magának, bebukóban a hitele stb. Nekem is volt egy "ellenségem". Tönkrement a házassága, ennek legalább örülök:-). Nem biztos, hogy neked kell bosszút állni, majd az élet megteszi helyetted.
2011. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak abszolút igaza van! Nekem is ismerős ez a szituáció.

Rövid történet: kisebb cégnél voltam több mint 3 évig "középvezető", volt egy beosztottam, aki addig verte a nyálát a főfőnökségen, míg el nem küldtek és őt vették a helyemre. Kb. másfél év múlva hatalmas baklövések sorozatát követte el, több mint 3 milliós kárt okozva a cégnek.

2011. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!