Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nagyon tetszik valami...

Ha nagyon tetszik valami Vaterán / Teszveszen, akkor meg szoktátok várni az aukció végét, hogy olcsóbban jussatok a kiszemelt áruhoz, vagy inkább elviszitek villámáron (ha van ilyen opció)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 16:20
 1/5 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy kisebb értékű az áru, 1750 Ft lenne, ha nem licitál rá senki az aukció végéig, és 2750 Ft lenne villámáron, viszont 2 hét van vissza az aukció végéig, de nem sürgős megvenni.
2011. júl. 19. 16:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy maximális licit. Beállítod, hogy a villámárig menjen el. :) Így olcsóbban is a tiéd lehet.
2011. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már nincs. Villámár esetében legalábbis. Direkt megkérdeztem a Vatera ügyfélszolgálatát erről, és azt írták, hogy villámár esetén ilyen lehetőség nincs. De azért köszönöm. :)
2011. júl. 19. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik, akkor nem várom meg az aukció végét. Én időszakosan használom a Vaterát/Teszveszt. Eldöntöm, hogy mit akarok venni és körülnézek. Ami megtetszik, azt mind egyszerre ütöm le ha lehet, mert nem szeretem a vásárlásokat hetekig/hónapokig bonyolítani. Olyan viszont volt már, hogy még sok volt az aukció végéig hátra, nem volt villámár, így inkább továbblapoztam. Hetek múlva már azt is elfelejtem, hogy jártam az oldalon nem, hogy azt, hogy éppen folyamatban van valami licitem.
2011. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én annyiért veszem meg a dolgokat, amennyit nekem megér (és azt pontosan tudom, hogy mennyi). Nem trükközöm vagy stratégiázom.


Pl egy termék 20 ezres áron van kitéve 40 ezres fixért.


- Ha nekem megér 40 ezret, akkor leütöm fixen.

- Ha 30 ezret ér meg és nincs rajta licit, akkor megkérdezem, hogy fix 30-ért (vagy 29+postáért) ideadja-e. Ha igen akkor átírja a villámárat én meg leütöm.

- Ha van rajta licit akkor én is licitálok 30 ezerért. Ha nem enyém lesz nem gond, ugyanis csak 30 ezret ért meg nekem. Ha meg nem licitálnak, akkor esetleg 30 alatt is megkapom (amennyiért az előttem lévő licitált + licitlépcsőért).



Ui: többnyire nem saját részre, hanem viszonteladás céllal vásárolok.

2011. júl. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!