Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes munka? (rövid kérdés)

Internetes munka? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen látni, hogy otthonról, hirdetések feladásával viszonylag sok pénzt lehet keresni. Valakinek van ezekkel tapasztalata? Félek, hogy csak átverés, és még majd én fizetek rá.
2011. júl. 21. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipikus MLM "meló". Átutaltatnak veled X összeget, majd mondják hogy küldd tovább a levelet másoknak, akik neked utalnak, vagy valami ilyesmi.

Lényeg, nem kell velük foglalkozni, 99% hogy kamu. Vagy legyen 100

2011. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a fő szabály, hogy munkalehetőségért sosem szabad fizetni. Te dolgozol, amiert ők fizetnek; csak ilyet szabad elvallalni.

Én filmes vagyok, es bár egesz neves filmcégek is penzert regisztralnak, en meg arra sem vagyok hajlando, csak ingyenes valogatasokra megyek el.

altalaban az aprohirdetesekben azt tanultam meg,hoyg aminteged szoli8t meg, hogy "szeretnel ....-t -...?", az nem jó.

Egy normalis munkahirdetes igy szol:

"Én/mi ezt és ezt csinaljuk itt és itt, es kellene még valaki, aki...." Ennyi.:)

2011. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Javitok:


Általaban az aprohirdetesekben azt tanultam meg, hogy ami Teged szolit meg, hogy "szeretnel ....-t -...?", az nem jó.

2011. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!