Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segítsen valaki mi a feltétele...

Segítsen valaki mi a feltétele annak, hogy kapjak szülinapi kedvezményeket a dm active beauty kártyánál?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Már egy éve lassan regisztráltam és a szülinapomra nem kaptam semmit, pedig többektől hallottam , hogy ők igen.
2011. júl. 28. 15:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Mikor van a szülinapod? Bejelölted a jelentkezési lapon, hogy küldhetnek neked postán ajánlatokat? Mert, ha nem-et mondtál rá, akkor nem fogsz kapni.
2011. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia!Megkaptad már a plasztik kártyádat?Mert ha nem akkor valószínű nem regisztráltak még.Ilyenkor sajna rájuk kell telefonálni(a kártya hátulján van egy szám)és utána már valószínű te is kapsz kedvezményt.De csak a szülinapodon,utólag nem jár.De ha már van plasztik kártyád,akkor is nyugodtan hívd fel őket és mond el,hogy jártál,szerintem van nyoma annak,hogy kaptál-e már kedvezményt vagy sem,utána tudnak nézni.És ha szerencséd van küldenek....én szorítok.
2011. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fölhívtam ma őket és közölték, hogy a gép sorsolja ki hogy ki kap és ki nem.

Erre azért kíváncsi lennék.

Havi szinten nem is keveset hagyok ott és mióta egy éve regisztráltam még sose kaptam semmilyen kupont.

2011. júl. 28. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont most beszéltem velük telefonon, ezzel kapcsolatban.

Nekem is ez volt a problémám, hogy nem kaptam még sose semmit tőlük, pedig a kezdetek óta tag vagyok és rengeteg pénzt hagytam ott eddig, most meg kivált képen, mióta megszületett a lányom is. Még a baba bónuszost is fel kellett hívnom, mert azt se küldték ki.

Össze-vissza mondtak minden indokot, miért ... közben meg ki volt normálisan töltve az adatlap, a saját dolgozójuk ellenőrizte...


Kész vicc ez az egész! Ha valamit nem tudnak vállalni, akkor nem értem miért csinálják ...


Na mindegy, egyszer majd csak 'kisorsol' a gép ...

2011. szept. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!