Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Dragon Ball-os kártyák most...

Dragon Ball-os kártyák most mennyit érhetnek?

Figyelt kérdés
Van körülbelül 150 darab,elég ritka (metál,arany,Dragon Ball Gt,egész lapos képek) Dragon Ball kártyám.Egyszer majd el akarom Őket adni,de nem tudom,most körülbelül mennyit érhetnek,mert szerintem még nem túl sokat...
2011. júl. 30. 10:14
 1/8 dirtboy válasza:
most nem beszólni akarok de később sem hiszem hogy többet érne pár forinttól mert a mesét már tudtommal nem adják és akik meg azt nézték gyerekkorukban azok meg már felnőttek lesznek nemsokára és nem hiszem hogy érdekli őket a dragon ball-os kártya már 20-25 éves kor fölött, /de ne legyen igazam és szakíts rajta nagy lóvét/
2011. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyűjtőknek sokat ér
2011. júl. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd párszáz év múlva tedd föl ugyanezt a kérdést.
2011. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem fog érni soha, mert egy kereskedelmi termék, több tízmillió darabot nyomtattak belőle. És valószínűleg még megvannak a nyomóminták is, bármikor elő tudnák állítani ugyanazt a kártyát. (Sőt még talán jobb minőségben is (élénkebb színek, élesebb vonalak stb.), mert a nyomdatechnika azóta fejlődött.)


Viszont én is gyűjtöttem őket és eltettem emlékbe. 120 darabból 1 hiányzik. Sötétkék szélűek, vannak benne "csillogósak" is. Az az egy darab ami hiányzik azon Dermesztő van az apjával. Ha ez megvan neked, akkor ezt az egy kártyát én megvenném tőled, mielőtt pár év múlva kidobod az egészet a szemédbe.

2011. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Keres rá pl. a vaterán. Egy csomóan próbálják eladni. Láthatóan nem sok pénzt kaphatnak érte. (pl 40 db 3000 Ft)
2011. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hali

Én megvenném őket.

Ha tudsz küldj képet ide:bognar.anarchy@gmail.com

2011. aug. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A prizmák azért szép árban vannak :D
2012. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Látom senki sem segített,

-a kék és a zöld szegély power level(574-660) 50Ft/db

- a prizma kb 400-500

- Hors és a Flash 800-1000

- sima chrome 100 Ft

- z chrome 200-250

- serie 1 és 2 kb 50 Ft/db

- a betűs chrome-ok 1.000

2014. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!