Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. És még soha...

14 éves vagyok. És még soha nem volt telefonom. Most kinéztem egyet magamnak. És szeretném megvenni sulikezdésre. Hogyan kereshetnék egy kis pénzt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 22:43
1 2
 1/11 lalu480 válasza:
0%
uristen 14 eves vagy soha nem volt teled uristen
2011. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Okcsá.

Nem várok OFF-okat.

2011. aug. 4. 22:48
 3/11 anonim válasza:
Diákmeló
2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
off lesz : vannak oldalak,ahol lehet telefont venni sokkal olcsóbban.nekem sincs ,,aztamindenitmilyenjo´´ telefonom,csak hivni,sms-t küldeni lehessen,meg van rajta 2mpx-es fényképező.jobban megérte,mint valami drága.
2011. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Előző: azt sem írta milyet szeretne. :)


Nah szóval szerintem próbálj meg beszélni a szüleiddel. Segíts be a házimunkában meg kérdezd meg őket hogy mit kéne csinálnod ahhoz hogy megvegyék neked. Mivel pénzt szerezni nem nagyon tudsz, hisz dolgozni még nem lehet. Mindenképpen a szülőkkel kéne valahogy egyezkedni. :)

2011. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm : )
2011. aug. 4. 23:16
 7/11 anonim válasza:
Feltehetően a szüleidnek már több éve van telefonja, ami azt jelenti, hogy ők akár 0 ft-ért is hozzájuthatnak elég jó készülékekhez, így felesleges lenne erre költened.Feltéve, hogy ők is szeretnének neked telefont.
2011. aug. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem nagyon akarják .. eddig nemtudtam őket rábeszélni : |

ezért kellene összegyűjtenem egy kis pénzt..

2011. aug. 4. 23:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem dolgozhatsz 15 éves korodig.

Okcsá.

2011. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha ők nem akarják, hogy telefonod legyen,kár a gőzért. Vagy a tudtuk nélkül akarsz venni egyet? Miért?

Csak így vagy elég menő a társaid szemében? Ezt feltételezem abból, hogy sulikezdésre akarod.

Megkérdezted már a szüleidet, hogy miért ellenzik annyira?

2011. aug. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!