Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék pénzt? 14...

Hogyan szerezhetnék pénzt? 14 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Kérj a szüleidtől, menj el dolgozni, lottózz, állj ki az út szélére. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2011. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Várj még 4 évet, aztán irány Dubai.

Esetleg, ha kiemelkedően jól beszélsz egy idegen nyelvet, válallj korrepetálást, a szomszédoknál (ha olyan környéken laksz) gyerekfelvigyázást, kerti-és házimunkát, ilyesmik.

2011. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
66%

Ha van rá lehetőséged jelentkezz hostess munkára.

(Valaminek a promótálása. Szórólapozás, termékek ajánlása.) Ha szép vagy akkor jelentkezhetsz modell-nek. Pl oktató tanfolyamok mindig keresnek modellt. Nem sokat kapnál, de a 0-nál több.


Kérdezd meg a szüleidet, ismerőseidet, hogy milyen elvégzett munkáért lennének neked hajlandóak valami pénzt fizetni. Pl. Takarítás, kocsimosás, fűnyírás, gyermek felvigyázás stb...


Remélem segítettem.

2011. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Most nem azért, de nem csak a telefont kell megvenni, hanem utána pénzt is kell rá tenni, hogy tudjál telefonálni. És gondolom év közben nem tudsz majd dolgozni. (Diák munkát hivatalosan egyáltalán.) Szerintem próbáld meg a szüleidet rábeszélni a telefonra. Ne akarj először valami hiper-supert, csak hogy tudjál hívni, meg smst írni. Érvelj azzal, hogy így legalább bármikor fel tudnak hívni, hogy mi van veled, és ígérd meg, hogy nem fogsz sok pénzt eltelefonálgatni.
2011. aug. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Sehogyan.Maximum anyud vagy apud add pénzt :/


Amúgy honét jött a telefon???

2011. aug. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én tudnék adni egy tippet, biztos nagyon jól keresnél.
2011. aug. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

14 évesen legálisan csak művészeti tevékenységet végezhesz, más munka nem jöhet szóba

esetleg vatera/teszvesz szülői felügyelettel

2011. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
16 évesen lehet diákmunkát vállalni:(
2011. aug. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen az egy dolog, de hogy nem hívnak be, csak alig ha órabér. Vagy teljesítmény béres ami szemtelenül lehúzás. Szóval akkor se leszel előrébb, sőt 18 évesen se. Ha nincs ismerős.
2011. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat : )

A telefonos ötlet nem tudom hogyan jött xdd

2011. aug. 5. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!