Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszakérni a...

Hogyan tudnám visszakérni a kölcsön adott pénzt?

Figyelt kérdés
TAvaly ősszel kölcsönadtam a (barátnőmnek), kisbabámnak a megszületésére spórolt pénzt. Akkor azt mondta,hogy minden hónapban tud adni 50ezer körül. Két és fél hónap múlva születik a kisbabám és még 1 forintot sem fizetett vissza . Hogyan kérjem vissza ???
2011. aug. 9. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden egyes alkalommal, amikor találkoztok, említsd meg neki. Vagy csak spontán hívd fel, hogy mikor adja meg.

A behajtócégek is így csinálják, és előbb-utóbb a kuncsaft megelégeli a zaklatást és fizet.

2011. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs róla papír akkor lehet búcsút mondhatsz neki.Ügyvédhez nem fordulnék mert halott ügy.Egy ismerősömtől igaz h. visszanyerte az akitől "elvette" de ott szerintem valami simlisség volt.

A személy összetört valamit és B személynek nem fizette ki ezért kért tőle pént.A személy pedig feljelentte hogy meglopta és nem adta vissza a pénzt. Pesrze A nyert,de szerintem igazságtalanul.

2011. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!