Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki tud otthon végezhető...

Ki tud otthon végezhető bedolgozói munkát? Ami nem átverés hanem valós munka igazi fizetéssel

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
áá én már hetek óta keresek neten de csak kamu mind(előre kérnek pénzt) de ha valaki tud engem is érdekel
2011. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

3 féle van:

1. MLM

2. telekarketing (Baromira unom, hogy hetente többször is ráma akarnak sózni egy üdülést; egy termékbemutatót; vagy egy eü szűrést, ami biztos termékek rámsózásával jár majd.)

Szóval aki szereti az anyázásokat és a lecsapott telefonokat, és a 10 esetből 11 elutasítást, és hajókötélidegekkel és birkatürelemmel rendelkezik, az vágjon bele nyugodtan.

3. átverés

2011. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Karolina 01 válasza:
Köszi
2012. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
00:02, mindhárom egy nagy kamu amit felsoroltál. A netes munkák 100%-a átrázás.
2012. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én egy cégnek csinálok fordításokat angol,német nyelven.

havonta kapok érte pár ezer forintot.kb heti 2 órás itthoni munka.


ilyen is van.

2012. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is itthoni munkát végzek, tehát van ilyen, igaz 3milliót kezdésként bele kellett rakni! :D


De amúgy félre téve a félig meddig viccet, otthon végezhető munka van, részben legalább is, de az nem Magyarországon, illetve 100ból 99 kamu!

2012. dec. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!