Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vateráról rendelés, tapasztala...

Vateráról rendelés, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Egy táskát szeretnék venni, de félek, hogy átvernek, mivel a pénzt előre kell utalni... Mennyi az esélye kb? Titeket vertek már át vaterán?
2011. szept. 1. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az eladó értékeléseit! Ha sok a pozitív és kevés vagy nincs negatív akkor nyugodtan vásárolj tőle! Én már rengetegszer utaltam előre és idáig mindig megjött a rendelt termék.
2011. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha átvernek akkor rendőrségi nyomozást tudsz indíttatni, mert minden Vaterás felhasználó mögül megszerezhetőek a pontos személyes adatok a bankon keresztül (hiszen a bankszámla számot ugye meg kell adni). Persze ez is kijátszható, de nagyon kicsi rá az esélye hogy átverjenek, ha sok jó értékelése van az eladónak vagy egyenesen egy Vaterás boltról van szó akkor minden további nélkül megbízhatsz bennük.
2011. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
eddig csak személyesen vettem át az árut.:)
2011. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az előttem írókkal egyet értek, bár az adatok nyilvántartása régen nem volt azért annyira megbízható. Az elején volt olyan eladó, aki (vatera által ellenőrzött volt!) Hollywoodból árult személyes átvétellel :-D. De ez rég (2006 körül) volt, és engem sem vertek még át (2008 óta vagyok regisztrált tag).
2011. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem még nem vertek át, de csak olyan vaterástól vásárolok akinek kizárólag pozitív értékelései vannak.
2011. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2011. szept. 2. 00:06
 7/7 anonim ***** válasza:
tény: a vaterán sok a szélhámos eladó. tapasztalatok: selejt bakancsot árul, nem magyarosítható telefont árul, kínai vackot. a liciten megnyert terméket nem adja át, mertő ő ilyen olcsón nem adja el mégsem. a 7 részes 3000Ft-os ágynemű is szét foszlik egy hét használat után. szóval elég rizikós a vatera.
2014. febr. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!