Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a gyedem alapja? (Kérdésed...

Mi a gyedem alapja? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Tavaly május 21-ig gyeden voltam a lányommal, max gyedet kaptam, utána vissza mentem dolgozni, először kivettem a szabikat, közben terhes lettem a fiammal, úgyhogy igazából nem is dolgoztam egy napot sem, szept 23-ig kitartott a szabim, utána eü. szabin voltam idén jan 25-ig, az első 30 nap 100 % volt, utána 90%, ja és nem tudom ez számít-e, még kaptam a gyes a lányom után jan 25-ig.

A bruttó fizetésem 140 ezer körül van.

Mi alapján számolták a fiammal a gyedet, mert kaptam először teljes összeget és kaptam kemény 65 ezer forintot, úgy, hogy az adójóváírást is kértem.

Légyszi csak olyan írjon, aki biztosan tud válaszolni.


2011. szept. 2. 07:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, segítek, ha pontosítasz. Most a fiaddal a GYED-et vagy a terhes gyermekágyit kérdezed? Először tgys van, majd utána a gyed. Idén szültél igaz? Mikor?
2011. szept. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

A gyed érdekelt, a tgyás már lejárt. De közben sikerült utána járnom. Azért kaptam kevesebbet, mert elkeverték a papírokat és nem kaptam adójóváírást. Így már reálisnak tűnik a 65 ezer ft gyed.

2011. szept. 2. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó akkor nincs mit!
2011. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!