Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy csinálnátok az autó...

Hogy csinálnátok az autó eladását ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy eladó régebbi autóm, amit hirdettem már egy ideje, de nem kapkodtak utána nagyon. Ezért is örültem, mikor a Tesóm egyik alkalmazottja azt mondta, megvenné a kocsimat, de csak 30 ezrenként tudná kifizetni, és akkor meg is felelne neki a 160 ezres vételár.

Mivel Tesóm osztja a fizetését az illetőnek minden hónapban, ez kicsit megnyugtat, de természetesen le szeretném papírozni rendesen a dolgot.

Az lenne a kérdésem, mennyi az az összeg, amennyi befizetése után már odaadnátok a kocsit, és figyeljek-e nagyon valamire.

Nekem igazából már van új autóm, tehát nem használom, és az bonyolítja a helyzetet, hogy a műszaki 2 hónap múlva lejár.

Előre is köszönöm a segítséget.


2011. szept. 3. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!