Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak köztetek debreceniek?

Vannak köztetek debreceniek?

Figyelt kérdés
Jövőhéten mennék munkát keresni Debrecenbe egy közeli városból, de nem igazán tudom milyen helyekre menjek. Ha közületek valaki debreceni, elkísérne? Vagy megírná, hogy milyen helyekre menjek? Fontos lenne, nagyon kéne az állás.
2011. szept. 16. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkát keressel?
2011. szept. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Főleg a vendéglátás (felszolgáló) érdekelne, de bármit megcsinálok.
2011. szept. 16. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha vonattal jössz, akkor a Nagyállomásról elindulsz a villamossín mentén fel a városba rengeteg vendéglátóipari egységet fogsz találni, főleg a főtéren (gyalog is mx 15 perc).
2011. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Busszal szándékozok menni. :)
2011. szept. 16. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan jössz, de lehet hogy a busz is meg fog állni a nagyállón. Ha meg nem akkor a buszvégről felsétálsz a Széchenyi utcán és máris a főtérnél vagy.
2011. szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyedül nem igazán mennék, meg felesleges is, mert tuti eltévednék. Keresek a neten valakit, aki elkísérne, megmutatná, hogy mi merre van. Egyenlőre kevés sikerrel. :(
2011. szept. 18. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Sikerült munkát találni?
2011. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem. :( Elküldtem önéletrajzokat sok helyre, de semmi.

2011. szept. 24. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!