Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha vaterán 1 Ft-ért eladtok...

Ha vaterán 1 Ft-ért eladtok valamit, kérni szoktátok azt az egy forintot?

Figyelt kérdés
Eladtam vaterán valamit 1 Ft-ért. Ilyenkor ti hozzá szoktátok adni a postaköltséghez ezt az egy forintot, és úgy megadni a végösszeget, vagy csak simán ingyen odaadjátok és csak a postaköltséget kéritek? Egyáltalán lehet 1 vagy 2 forintokat utalni számlára?
2011. szept. 20. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem 1Ft-ot fog utalni ha a postaköltséget is hozzáadod.

De egyébként lehet. :D

Csak az a gáz, hogy valakinek az 200Ft-ba kerül. :D

2011. szept. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, tudom, úgy értettem, hogy lehet-e 1-esre 2-esre stb végződő összeget utalni, mióta megszűntek az 1 és 2 forintosok, bár gondolom ez hülye kérdés, biztos lehet :D

köszi a választ!

2011. szept. 20. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, persze, hogy lehet. :)
2011. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, lehet. Csak az érme veszett el, az elektronikus formában még funkcionál az 1 és 2 Ft is.

Ha veszel egy doboz gyufát 6 forintért és kártyával fizeted, akkor 6 Ft-ot vonnak le a számládról.

2011. szept. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!