Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fizetés apróval? Szoktatok?...

Fizetés apróval? Szoktatok? Nem ciki? Mondjuk 200 forintot 20-asokba valamelyik büfénél vagy valahol?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Nem különösebben izgat, hogy ciki-e, ha sose fizetnék apróval, akkor előbb-utóbb kidurranna a pénztárcám tőlük :D
2011. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

úristen de gáz vagy h mersz 20asokkal fizetni?! ilyen hülye kérdést -.-"

a pénz az pénz nem?

2011. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Én nem szoktam, nem használok pénztárcát és utálom ha tele van a zsebem apróval. Mindig amikor hazaérek kiteszem az aprót egy tálba, aztán azzal majd lesz valami, elviszem a postára, volt már hogy odaadtam egy csövesnek, stb...


A 200as meg a 100as érméket megtartom, a többi megy a levesbe.


Van egy haverom aki annyira utálja az aprókat hogy minden nap amikor hazaér kidobja a kukába az összeset amit a zsebeiben talál:D

2011. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
59%
Amikor nincs penzem cigire ( nagyon ritkan) feltorom a malacperselyt oszt aggyad nekiiiiiii!!!!! Na akkor megy a szamolgatas.
2011. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hol lakik a haverod?
2011. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
Hehe, Londonban:D
2011. szept. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hehe, megyek Londonba guberálni :-D
2011. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
tőlem kifejezetten kérik az aprót a kisboltba:)
2011. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Ekkora marhaságot...


Én egyszer egy újságosnál apróval fizettem. Akkor még volt 1 és 2 forintos is. Nem tudott váltani, mondtam semmi gond, van apróm! :D Hát kiszámoltam neki.. Azt mondja nem gondolom én, hogy ő ezt a sok aprópénzt elfogadja?? Mondom dehogynem, az is pénz, érvényes fizetőeszköz. :D A nő halálsápadtan bámult csak. Aztán utána is még néha néha visszajártam újságért oda. Sajnos azóta már megszűnt az a trafik...

2011. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem az a lényeg hogy hányforintosokból kaparod össze a fizetnivalót hanem a darabszám. Ne mondjátok már hogy teszkóba vagy lidlbe ahol mondjuk öten állnak minden kasszánál nem ciki ezt bejátszani. Viszont rollnizni lehet, 10essével azért kulturáltabb, ha már nagyon muszály.
2011. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!