Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendszeres gyermekvédelmi...

Rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény, jogosult lehetek így? További lent.

Figyelt kérdés

Látom 37050 ft az egy főre eső jövedelem ilyen esetben.

2 gyermekünk van, így 4 emberre nem jön ki ez az összeg, viszont érkezik a harmadik tesóka (16. hetes), úgy meg lenne. Igényelhetem vajon így??

Köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 18. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

a harmadik gyerekkel családi pótlék is lesz.

(AZért mindíg elgondolkodom,hogyan vállalhatnak be emberek 3. gyereket abban bízva,hogy az állam majd eltartja. Nekem is 3 van, de ha ilyenen kellett volna gondolkodnom,akkor biztos nem lenne)

2011. okt. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a hozzászólást... !
2011. okt. 18. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel feltételezem párod is van, mivel gyereket vársz, ezért normál, 2 szülős család esetében az 1 főre esőnek 29 ezer ft alatt kell lennie hozzá. Csak az 1 szülős családok esetén 37 ezer ft az 1 főre eső határ.
2011. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm... azt hiszem valamit félre is néztem, az egy főre jutó összeget illetően
2011. okt. 18. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!