Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes szórólapokat...

Hol érdemes szórólapokat osztani, kihelyezni, szórni, vagy parkoló kocsik ablaktörlője mögé tenni?

Figyelt kérdés

Látványtervezéshez szeretnék munkákat találni. De a webes felületeken sorra elbukom. Valahogy nem találnak meg az emberek. Múltkor pl egy KÜLFÖLDI oldalamról kaptam magyar munkát, a magyar oldalt meg senki sem nézte meg. De hagyjuk ezt a részt. Az érdekel hogyan, és hol érdemes osztogatnom.


Azon is gondolkoztam, hogy az ipartelepeken sorra bemegyek cégekhez, és átadok egy kisebb prospektust.


10-15 ezerből már elég szép kis nyomtatványokat kapok digitális papírra.


A szórólapot így képzeltem el:

[link]


Valakinek van valami hasznos ötlete?

Főleg kisebb ipari látványtervekre szeretnék ráállni. Így biztosíthatok magamnak pár állandó megbízót.


2011. okt. 19. 05:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Első ötlet: a szórólapot olyan betűtípussal írd, amiben van ő betű, mert ez így gagyi.

Egyébként milliószor hatékonyabb az internet, csak el kell érned, hogy a honlapod megtalálják. Ezt elérheted direkt megkereséssel is, de seo módszerekkel is. Akár szakembert is felkérhetsz erre a célra.

Utcán szórólapozni nem érdemes, hiszen minimális az esélye, hogy potenciális megrendelődnek adsz akár egy szórólapot is, a szórólap csak akkor válik be, ha az emberek többségét érintő dologról van szó.

Az viszont, hogy besétálsz cégekhez a prospektussal, nagyon jó ötlet! Mindenképpem csináld meg!

2011. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!