Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol hirdessem meg eladó...

Hol hirdessem meg eladó mobiltelefonom?

Figyelt kérdés
Van egy eladó LG SHINE mobiltelefonom. Már majdnem minden hirdetési oldalra felraktam, de nincs rá vevő, van hogy érdeklődnek felőle, de aztán meggondolják magukat. Mér nagyon szeretné eladni, hol hirdessem meg, hogy megvegyék?
2011. okt. 22. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne csodálkozz, hogy már nem nagyon kapós holmi... eljárt felette az idő, ha tetszik, ha nem.

Próbáld meg (ha még nem tetted volna) a hardveraprón.


[link]

2011. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
itt nem!
2011. okt. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát is nem is hirdettem meg, úgyhogy Kedves: Itt nem! válaszoló!! Nem értem a válaszod.
2011. okt. 22. 18:14
 4/6 anonim válasza:
facebookon ott midnenki rátapad ;)
2011. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen tel az, de én a teszveszen és a vaterán szoktam hirdetni, eladni, bár nem mobilt, de ahogy nézem, a mobilokat is szokták vásárolngati ott.
2011. okt. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sandol ***** válasza:

Szerintem minden csak árnak a függvénye!

Találj hozzá egy reális árat, ha tudod, add annál olcsóbban. Akármilyen régi telefont elvisznek, ha elég olcsón adod. Más lehetőség sajnos nincs.

2011. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!