Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit választanál? Lakásfelújjít...

Mit választanál? Lakásfelújjítás, autó, utazás vagy megtakarítás?

Figyelt kérdés

Hamarosan kapni fpgunk a szüleimtől egy bizonyos összeget, mert eladják a családi házat. Ti mihez kezdenétek a pénzzel? A lakás rendben van, de tudjuk, sosem árt ezt azt megcsinálni, egy új festés, egy új kanapé, ilyesmi. Jövőre lesz az esküvőnk, de arra már megvan a félretett pénzünk, de a nászútra jól jönne, szeretnék egy szép helyre elmenni és nem spórolni semmin( amúgyis elutazunk, csak kevesebb időre és nem olyan pénzszórósan). Egy autónk van, de az a férjemé, gondoltam, hogy nekem is kéne egy kisebb, régebbi,olcsóbb, hogy akkor is tudjak autóval menni, ha ő nincs otthon. Vagy betesszük a bankba és tudjuk, hogy van tartalékunk. Más midnen megvan a házban, plazma Tv, 2 laptop, házimozi, stb, nem kell most semmi.

Kb 1-másfél millió forintról van szó.


2011. okt. 23. 19:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Én megtakarítanám.
2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bank vagy nászút.
2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
74%

Hát biztos, hogy nem b*sznám el utazásra vagy olyan dolgokra, amik luxus kategóriába sorolandók.

Én vagy félretenném - mert a mai világban jól jön! - vagy felújítanám a lakást, ha szükséges. De nem cserélném le a még tök jó állapotú bútorokat, csak mert van jobbra pénz.

2011. okt. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
30%
Na jól kidicsekedted magad?Másnak meg kenyérre sincs te meg nem bírod eldönteni hogy ugyan már hány százezret utazz el!!!Hmmmmm........
2011. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
A fenti opciók közül én a bankot választanám. Gondolom néhány év múlva szeretnétek majd babát is, arra is jól jön egy kis plusz pénz, meg egyébként sem lehet tudni mit hoz a jövő. Egyelőre havi ismétlődő lekötésre tenném, aztán jövőre meglátjátok, hogy a nászútba forgattok-e be belőle.
2011. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Vagy lakásfelújítás (de csak a szükséges dolgok, pl. festés, a bútorokat nem cserélném le), vagy megtakarítás. Esetleg mindkettő attól függően, hogy mennyi pénzt fogtok kapni.
2011. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
*hogy mennyi pénzt fogtok kapni és az mire elég, ha fel akartok újítani a lakásban 1-2 dolgot.
2011. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mivel saját lakásunk nincs, arra nem.

Mivel autónk sincs, arra sem.

Mivel mindketten tanárok vagyunk, szóval bármikor repülhetünk a mai világban, tuti megtakarítást választanám...

2011. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
20%
A pénz azért van, hogy elköltsük. Mivel nincsenek filléres gondjaitok, szerintem utazzatok.
2011. okt. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 coffeez válasza:
35%

Én kifizetném végre a számláimat. A villanyszámlával kezdeném.. :(

Válság van, mi? Úristen..

2011. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!