Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterázó Anyukák! Hogy szokott...

Vaterázó Anyukák! Hogy szokott lenni a postaköltség ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha több dolgot veszek egy eladótól, akkor ugye nem számolják rá minden egyes termék árára a postaköltséget, hanem csak egyszer fizetem meg a postaköltséget az összes termékre vonatkozólag. Vagy eladónként eltérő?
2011. nov. 2. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet eladóként eltérő,de ha ez így van akkor ott már valami nagyon nem korrekt.. Ha több dolgot veszel akkor egy dobozba bele az egész és mint standard postai csomag megy.
2011. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában vásárlás előtt érdeklődni szokás az eladónál,hogy ha több termékét megveszed,mennyi lesz a posta. Kérdezd meg te is. De ilyen esetben egy csomagba tesznek mindent és súly alapján megy a postaköltség.
2011. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelműen egy dobozba teszi bele és egyben küldi el!!Máshogy ne is fogadd el(pláne külön-külön neee)

6éve teszvesz-es

2011. nov. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondoltam, hogy az összesre számolják, úgy a korrekt. Persze meg fogom kérdezni, csak előtte itt kíváncsiskodtam.
2011. nov. 2. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!