Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes lenne belevágni?

Érdemes lenne belevágni?

Figyelt kérdés
A Lyoness-nél akarok befektetni (600 ezer FT-al) és az amerikai kereskedelmből fogok így részesedni. Azoktól kérdezem, akik benne vannak ebben, hogy mennyire biztonságos és biztos az üzlet?
2011. dec. 1. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
a lyoness legális,de én a helyedbe ekkora pénzt az istennek nem fektetnék bele,hacsak nem vagy milliárdos,akinek egy ekkora összeg aprópénz,és mondjuk ennyit egy este elversz a Gundelben egy vacsorán...
2011. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Itt elvileg nincs kozkázat és nagyon nagy pénzeket lehet kaszálni. Nem vagyok milliárdos, de akik bemutatták nem úgy tűntek, mintha ők megbánták volna.
2011. dec. 1. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
A lyonessel az ügyesebbek tényleg milliókat kaszálnak. Én tag vagyok négy éve és kb. egy fél éve kaptam 2.100 /!!!/ forintot az alattam levő tagok vásárlásai után. Gyakorlatilag én már nem is vásárolok ott, ahol kellene, mert a legdrágább üzletek. Erre nekem nincs lóvém.
2011. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"de akik bemutatták nem úgy tűntek, mintha ők megbánták volna."


Szerinted hány balek fizetne be 6 kilót, hogyha a bemutatón 3 búvalb*szott cirkuszi majom adta volna elő, hogy ő is befektetett de már megbánta?!


Olyan befektetés a világon nincs, ahol nincs kockázat csak kaszálás. Ez az esti mese habbal.


És igen, valaki fog vele kaszálni - a te 600.000-det és majd a következő ilyen gyűlésen boldogan mesélni, hogy mennyit keresett, csak azt nem, hogy miként...

2011. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Na pont, hozzád hasonló BALEKOKAT keresnek!!

2011. dec. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!