Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 1 millió forintért milyen...

Kuko kérdése:

1 millió forintért milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 05:49
 1/6 anonim válasza:

Régi Suzuki Swift

Olcsó, megbízható.

2011. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Citroen C4 ben gondolkozok. Vélemény róla?
2011. dec. 2. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz a Citroen sem, de igaza van az előző hozzászólónak.

Olyan autót érdemes venni, amit olcsón tudsz szervizelni, olcsó és könnyen vásárolható hozzá alkatrész, és keveset fogyaszt. Ilyen szempontból a Suzuki tényleg jó (nekem is van egy Suzuki Wagon R+ és egy Opel Astra autóm, a Suzukit jelentősen olcsóbb fenntartani, és kevesebbet is eszik).

Apósom korábbi Citroen autójába Franciaországból kellett alkatrészt rendelni, itthon sehol sem lehetett kapni.

Szóval ha az ár-érték arányt nézed, a Suzukik jók.

Ha egy adott márkához ragaszkodsz, akkor az más tészta.

2011. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Először is: autókhoz nem értek, de ilyen kérdés előtt először a saját céljaidat kell tisztázni.


Mihez kell az autó? Bútorokat szállítani vagy városi autónak? Autópályán vagy városon belül használnád főleg?


Hányan fogtok benne általában utazni? Családi utazásra tervezed 3 kisgyerekkel, vagy egyedül élsz és csak neked kell? Akkor mennyi csomagotok lesz?


Milyen szempontok számítanak a választásnál?

Keveset fogyasszon? Szép legyen? Gyorsan menjen? Fel tudjon menni a hegyi úton mert pl hegytetőn van nyaralótok? Biztonságos legyen, egy ütközést is jól bírjon?


Azután kezdhetsz el gondolkodni, ha megvannak ezek a válaszok.

2011. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Köszönöm a válaszaitokat. Hát igazából nekem kell meg barátnőmnek. És a citroen c4 csinos elegáns jó megjelenésű autó. 6-7 litert eszik, 1.6 os így gyors fürge nem lomha ami nekem kell. Szóval nézegettem én az autókat. És nagyon tetszenek a citroenek de abból is csak a c4-es és a coupe:)
2011. dec. 2. 18:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Honda civic = best
2011. dec. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!