Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha máshova is bejelntem a...

Horváth Márk_24 kérdése:

Ha máshova is bejelntem a gyermekem állandó lakcím mellé még egy címet akkor még kaphatok családi pótlékot?

Figyelt kérdés
Kapok 3 gyermekem után családi pótlékot és van úgye egy állandó bejelentett lakcím. Az apjuk felől már kiskoruk óta kapnak utazási kedvezményt az apa munkájából adódva,de most egy új törvénynek köszönhetően elvárás ,hogy egy címen legyenek. Ha bejelentem az apukához is attól függetlenül megkapom a családit?
2011. dec. 3. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
a családit a gyerek kapja, címtől függetlenül, az részletkérdés, hogy hány lakcíme van, a te nevedre van igényelve, akkor te kapod
2011. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor mind1 hogyha még egyet bejelentek nem fognak belekötni ,hogy akkor most kineveli stb,...??
2011. dec. 4. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!