Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Válaszolnak az ügyfélszolgálat...

Válaszolnak az ügyfélszolgálatok, ha az általuk megadott email címre írok?

Figyelt kérdés
Pl. T-Home,hibabejelentés
2009. máj. 26. 17:17
 1/4 anonim válasza:
100%
én nem régiben könyvet rendeltem amit havonta küldenek.nos egy hete én ezt a megrendelést lemondtam e-mailban és válaszoltak rá másnap.
2009. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
53%
én is 1-2 napon belül megkaptam a választ emailt eddig, akárhová is fordultam pl : Avon, Pannon Gsm, Cib bank stb
2009. máj. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,akiket felsoroltatok,és van még több lelkiismeretes

cég is.Egy jogtalan követelést akar behajtatni rajtam a T-Com.Írtam a végrehajtó cégnek,10 nap után sem válaszolt.Végül telefonáltam.Még nem jutott el az ügyintőhöz a levelem.Más:T-Home semm reagált.Nem volt adás,csak 2-3óra/nap,ezzel együtt a telefon sem működött.Bejelentettem 2-szer.Válasz semmi!Ilyesmire gondoltam.

2009. máj. 27. 07:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Csoda történt,1hét után válaszolt a T-Home! A tv,telefon is megjavult.Azért kérdem én,1 hétig nem működött a szolgáltatás.Miért kell nekem arra a hétre is fizetnem???
2009. máj. 28. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!