Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akinek sok pénze van, tényleg...

Akinek sok pénze van, tényleg gyakran zaklatják a kéregetők?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 10:53
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
igen....sajnos a penzzel jar ez a dolog is......24 eves vagyok,mindig is szereny korulmenyek kozott eltunk aztan 21 evesen jott egy kulfoldi munkalehetoseg,azota is kinn dolgozom........nincs olyan het hogy valaki ne hivjon fel(valamikori kozepiskolas osztalytarsaktol kezdve,regebbi munkatarsak,stb)hogy adjak mar nekik penzt(sokszor nem is kolcson hanem csak ugy mert hogy annak idejen mekkora haverok voltunk.......ja mondom azota kb5 eve nem is beszeltunk es most is csak azert tudtal felhivni mert penz kene) mert nekem ugyis sok van..........erre en csak annyit szoktam mondani hogy en anyamnak sem adnek penzt.........
2012. jan. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!