Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a különbség ebay.com és...

Mi a különbség ebay.com és ebay.hu között?

Figyelt kérdés
Most szeretném kezdeni. Mindegy hova regisztrálok, egy acc-al mindkettő oldalt használhatom. Jól gondolom , hogy a magyar ebay-en sokkal kevesebb a termék?
2012. jan. 30. 14:07
 1/3 anonim válasza:
Jól gondolod, mivel ugye a magyar ebay kiszűri, hogy hol van feltüntetve az, hogy Magyarországra is postázik az adott eladó. Ettől függetlenül még rengetegen szállítatnak ide, csupán nincs kiírva, akkor csak meg kell kérdezni az eladót, hogy hogy s mint van a dolog. Én a .com-ot ajánlom.
2012. febr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebay.com mindenképp, ha külföldről rendelsz gyanítom tudsz annyit angolul hogy megértsd. Nem kell hozzá nagy tudás. A .hu-s oldal egy rakás sz*r véleményem szerint, nem tudom hogy szűr, de még azt sem mindig találja meg ahol fel van tüntetve hogy ide is szállítanak...
2012. febr. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2012. febr. 11. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!