Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/153 anonim válasza:
Nekem az üzleti részéről nincs tapasztalatom, de a szörpikéjüket iszom! Drága?! Attól függ, hogy mihez képest! Egy 30 szemes Cetebe 2500 Ft, egy Supradin 2000 Ft, egy Revalid 2500 Ft! Az már 7000! És még szó sem volt a Magne-B6-ról, vagy a kalciumról, nem is beszélve a kávéról! :) Én személy szerint, ha nem iszom meg reggelente, akkor napi 5-6 kávét megiszok, ami napi 1000-1500 Ft... Akkor megéri nekem inkább ezt szedni?! Nagyon is! És nem csak anyagilag, hanem az egészségem miatt is! Volt, hogy 3 munkahelyen dolgoztam: reggel 6-8-ig takarítottam, 8-12-ig konyhán voltam kisegítő, 12-22-ig pedig felszolgáló egy kávézóban, hazaérve pedig további 2 órában, beszélgetés közben nekem kellett teszteli a mixer élettársam ütősebbnél ütősebb koktéljait... és egyetlen pihenőnapom volt egy héten. Ha nem lett volna a Kyani, nem röhögtem volna, az biztos! Szóval, ha az a kérdés, hogy van-e rá kereslet, én azt mondom, hogy van! A hálózatépítős, MLM cuccokba meg akkor kell belevágni, amíg még nincs mindenki benne, nem úgy, mint az Amway, Zepter, meg ilyesmik! Szerintem mindenkinek van már ismerőse, sőt, akár több is, aki próbálta már ezeket és nem jött be nekik....Nem jöhet be minden mindenkinek! Ebben meg külön szimpatikus, hogy nem kell tukmálni, adni kell, hogy próbálják ki, aztán ha beválik - még mindig garanciával - lehet venni egy egyhavi adagot. Amúgy pedig, ha az embernek bekrepál a kocsija, nem a szaknévsorban kezd el autószerelőt keresni, hanem megkérdezi az ismerőseit, hogy kit ajánlanak! Én így jártam pl. a fogyibogyóval is! (ott semmilyen üzleti érdeke nem fűződött az ismerősömnek ahhoz, hogy eladjon, csak megkérdeztem, hogy mitől fogyott annyit, ő meg elmesélte, rendeltem én is és bevált.) De az én munkatársaim is kérdezték, hogy mitől vagyok még este is talpon, elmondtam, kértek ők is, azóta meg már ők is eszik! Én is éppen azon gondolkodtam, hogy belevágok a bizniszbe, mert amiben az ember hisz, maga is használja, azt el tudja adni, csak meg kell találni a fizetőképes keresletet! :) Sok szerencsét hozzá, ha belevágsz! :)
2013. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/153 shark01 válasza:
Ez a cég még működik vagy van valami tapasztalat hogy ennyi év elteltével mennyire hatásos vagy sem ?
2015. ápr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/153 anonim ***** válasza:

elcsendesedett a hype... milyen hatékonysága is lehet egy szintetikus vitaminokkal dúsított málnaszörpnek?


Elmúlik ez is a többi pilótajátékkal együtt:

[link]

2015. ápr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!