Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/153 anonim ***** válasza:
77%
Aham, akkor lesz kapufa, ha nem hallgatsz, hanem megadod az adataidat, hogy ezt az állításodat a felügyeleti szerv ellenőrizhesse. Nos? Gondoltam...
2012. jún. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/153 Zsolt71 ***** válasza:
94%

Na ez szép :)

Mondja ezt egy olyan ember , aki még a fórumoldalon se adja meg a nevét :D :D


Na de mindegy.


Ezidáig még tetszett is ez a fórumozás , mert bevallom őszintén jó dolgokat is írtál.

Az elején bennem is ugyanez a szkepticizmus volt.

Most viszont ez már egy olyan alacsony szintű beszélgetéssé kezd fajulni , ami nekem már túl " primitív".


Maradjunk annyiban, hogy tedd a fejedre a koronát , és ünnepelj, hogy szerinted te jöttél ki "győztesen" ebből.

Én megyek az én utamra , és céljaim felé (mert nekem vannak), és örültem , hogy beszélhettünk.


Üdvözlettel , egy Kyani-s

2012. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/153 anonim ***** válasza:
77%

"Én megyek az én utamra , és céljaim felé (mert nekem vannak)"


Persze, csak rögös lesz az út.. Ugyanis a termékedben még te sem hiszel, hiszen nem használod. Mert közben az úton adót csalsz, és csalódott emberek sokaságát hagyod magad mögött. Minden (rejtett) pilótajáték ugyanígy működik. Sok sikert, ha te sikernek tartod, hogy embereket átmeneti időszakra átversz. A terméked egy csalás, és az egész kártyavárat erre építed. És ezt te is tudod. Ha nem, akkor végtelen naív és ostoba vagy.


Inkább keress egy olyan utat a céljaid felé, amivel nem rontod az MLM üzletág hírnevét, és nem növeled a csalódott MLM sérültek számát a saját bukásoddal. A Kyani nem MLM, a Kyani egy piramisjáték.

2012. jún. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/153 anonim válasza:
52%
Az senkinek nem tűnik fel hogy tartalmaz pl. taurint is?
2012. júl. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/153 anonim válasza:
84%
Az anyatej főbb alkotórésze is a Taurin! ;)
2012. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/153 anonim válasza:
Valóban tartalmaz, de normál esetben a baba igényei szerint, és többnyire nem eszik az anyatej mellett háromszor normál ételt a baba. :) Egyébként amit eladtok az 2000 mg taurint tartalmaz, a napi ajánlott mennyiség 1500-3000 között mozog, egészséges embereknél. Tehát ha eszel normálisan, akkor túltelítődik a szervezet taurinnal, az pedig hasmenéssel, depresszióval és fekéllyel járhat. De gondolom aki árulja az rendelkezik egészségügyi végzettséggel, és tudja hogy kinek van hiánya taurinból és kinek nem javasolt, mert egészséges. :DDDDD
2012. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/153 Sly76 válasza:
76%
Én is használom a Kyani termékeket és az üzlet is érdekel.Eddig nagyon sok cég keresett meg ajánlatával,de egyik se győzött meg,se a termékkel,se a bevétellel.Sajnos ma Magyarországon az MLM,mint fogalom le van járatva.A rossz tapasztalatok miatt.Nem mindenki alkalmas erre a munkára,erre a jól bevált rendszerre.A fejekbe kéne rendet rakni ma Magyarországon,mert a fix állás és a fix fizetés se biztos,onnan is akár mikor elküldhetnek.Itt ennél a cégnél a feletted lévő zsebe akkor van tele ha a tied is,fizetőkapus rendszer van.Minden MLM céghez az elején érdemes csatlakozni,most abba a fázisba vagyunk,míg itt siránkoztok,már mindenki ezzel fog foglalkozni:)Én sem a pénzért,sem az üzleti lehetőségért csatlakoztam,egyszerűen segíteni szeretnék az embereken,mind egészségügyi,mind anyagi szempontból.A régi rendszereket,dogmákat el kell feledni csak akkor lehet érvényesülni és továbblépni:)Jah és aki az élet negatív oldalát látja csak az ott is marad örökre a sötétbe:))
2012. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/153 anonim ***** válasza:
65%

"Minden MLM céghez az elején érdemes csatlakozni"


:) Akkor mit ígérsz azoknak, akiket később próbálsz rávenni, hogy csatlakozzanak? Miért lesz érdemes alattad a 20. mélységben csatlakozni? :)

2012. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/153 Sly76 válasza:
65%
20 mélység?Az már most megvan:)Kb 2-3 év még az építkezésről szól.A környező országok is most indulnak be,pl holnap Szerbia és akkor még olyanról nem is beszélve ahol mi vagyunk az elsők:)Később,mikor már mindenki ismeri a Kyani-t az értékesítésre fogunk összpontosítani,de ezen ráérünk akkor agyalni,ha már minden országba ott vagyunk telített piaccal.Aki erről le akar maradni,ő baja:))Nem mindenki alkalmas erre a munkára:)
2012. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/153 anonim ***** válasza:
65%

"20 mélység?Az már most megvan:)Kb 2-3 év még az építkezésről szól."


Látom megértetted a lényeget. Na mindegy, átfogalmazom. Mit mondasz 2-3 év múlva az újaknak, miért érdemes csatlakozni?

2012. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!