Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/153 Sly76 válasza:
65%
Látom te sem tudsz olvasni a sorok között,ott volt a kérdésedre a válaszom.
2012. júl. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/153 anonim ***** válasza:
65%
"Minden MLM céghez az elején érdemes csatlakozni"
2012. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/153 anonim ***** válasza:
76%

Katalin

Én szlovákiában élek, ahová mostanában jutott el a Kyani. Mosolyogva olvastam egy-két hozzászóló véleményét. Tudjuk, hogy az étrendkiegészitök, vitaminok stb. nem olcsó áron kaphatók, igy ezek sem. És hogy ki mire költi el a pénzét, saját dolga. Van akinek fontos az egészsége, és kifizeti a havi 100 eurót érte, de van aki szemrebbenés nélkül ugyanennyit költ havonta cigarettára. Melyik a fontosabb? A beteg ember mindent kipróbál, hogy meggyógyuljon. A kyani termékei nem gyógyszerek, de egyensúlyban tudják tartani a szervezetet. Ugyanúgy, mint más antioxidáns készitmények. Miért éppen a Kyani van bombázva, mikor minden más gyártó kereskedik a termékein. Az élet erröl szól, az üzlet körül forog minden. Akár egy használati cikket veszünk, akár élelmiszert. És hogy „átverés“? Az nem átverés, ha megveszünk pl.egy cipöt, és két utcányira ugyanezt a cipöt olcsóbban? És az nem átverés, hogy nálunk az orvosnál félóránként az idöpontért 6,64 eurót kell fizetni? Amiröl semmilyen elismervényt nem adnak. 13 eurós órabér a semmiért? Mert, ha nem kérünk idöpontot, várakozhatunk délutánig, esetleg be sem jutunk. Ez sokkal nagyobb átverés, föleg a nyugdijas embereken, mint az, hogy egy eladási láncban pénzt keres az, aki dolgozik.

2012. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/153 anonim ***** válasza:
24%

A drágán árulás nem átverés. Az az átverés, amikor többet állítasz az adott termékről, mint amire az valóban képes.


"A kyani termékei nem gyógyszerek, de egyensúlyban tudják tartani a szervezetet. Ugyanúgy, mint más antioxidáns készitmények."


Na kérem szépen, és itt illik hozzátennünk, hogy a kyanival egy kategóriába eső készítmények ennek a tizedébe kerülnek. Igen, a beteg ember mindent kipróbál, főleg, ha belebeszélik a termékbe a "többet". Na ezért átverés ez. Egy egészséges MLM üzlet alapja, hogy használod a termékeket. A kyani társaság nagy részének pedig eszébe sem jutna ennyit költeni drága szörpre. Elmondásuk szerint most 2-3 évig építkezés folyik, majd utána koncentrálnak az értékesítésre. LOL! :) Rossz belegondolni, hány csalódott, bukott, átvert szerencsétlen lesz a piramis alján 2-3 év múlva... Újabb rossz hírverés a korrekt MLM üzletágnak.. :/

2012. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/153 anonim ***** válasza:
77%

Most már csak azt szeretném tudni, hogy a kérdezö belevágott-e a Kyaniba???

erika63

2012. júl. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/153 friese válasza:
89%

Kedves Kérdező!

A barátaid nem véletlenül hívtak el téged.Szerintem nem kellene olyan emberek véleményére alapozni akiket nem is ismersz és azt sem tudod milyen emberek.Fordulj inkább olyan emberekhez,akik meghívtak vagy akik próbálták a terméket.

Egyébként szakmabeli vagyok és nincsen olyan ember aki napi 2-3kg gyümölcs elfogyasztása mellett még napi 2-3 órát is sportol.(de még olyan sincsen aki napi fél kg-ot megeszik)

Aki nem hisz a termékben,kérjen valakitől próbát és akkor mindenki a saját véleményére tud alapozni,nem másokéra.

2012. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/153 anonim válasza:
77%
Nekem ott bukott be a mutatvány, hogy a Kyani honlapján egyszerűen sehol sem lehet megtalálni a pontos összetevőket. Valaki írta itt, hogy van benne egy csomó taurin...a taurin serkentő hatású, így aztán persze, hogy kevésbé vagy tőle fáradt. Így, hogy nincs sehol leírás, az is lehet, hogy koffein is van benne, vagy egyéb mesterséges stimuláns. Alapvető, hogy a vásárló meg tudja nézni az összetételt, főleg, ha egy csoda-termékről van szó, aminek semmi takargatnivalója. Még sincs ott...miért?
2012. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/153 anonim válasza:
82%

A kérdező kérdését sem értem. A 17-es kommentben leírja, hogy ilyen jó, meg olyan jó a Kyani és, hogy az Ő csapatát hogyan segíti (megelőlegezi a 140ezres csomag árát). Tehát a kérdező már tag! Akkor minek a kérdés: érdemes belevágni??

A másik ami feltűnt, hogy szinte az összes pozitív komment friss regisztrálótól jött. Azt gondoltam, talán az összes ugyanaz (talán a Kyani Gábor? :DD)

Mindenesetre jót mulattam, míg végigolvastam.

A tesóm most vágott bele a Kyanibe, kíváncsian várom az eredményeit. :)

Üdv,

egy szkeptikus :)))

2012. okt. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/153 anonim válasza:
90%

Én is benne és pénzt is keresek vele, sálálá:D Volt merszem belevágni, volt merszem iszonyatos összegeket beleölni. Persze úgy fogtam fel, h max elveszítem a pénzemet, ezt is kipróbáltam legalább.

Aki elhatározza magát, hogy belép és keményen dolgozni is fog, annak meglesz a szép eredménye. Aki belép, nem csinál semmit, az persze, hogy nyavalyog, hogy átverés. Aki meg nem lép be és nyavalyog is rajta... jó érzéssel tölt el a tudat, hogy nem tartozom közéjük. Semmi sincs ingyen, mindenért meg kell dolgozni, az mlm-es rendszereknél sincs ez másképp. Ha ezt a lusta nép a fejébe verné, akkor talán jutna is valamerre.

2012. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/153 anonim válasza:
86%

Ja és még összetétel:

Alaskan Wild Blueberry, Wolfberry, Grapeseed, Grape Skin, Bee Pollen, Concord Grape, Red Raspberry, Blueberry, Pomegranate, Noni Juice, Aloe Vera, Cranberry, White Grape Juice, Vitamin A, Thiamine (B1), Riboflavin (B2), Niacin (B3), Panthothenic Acid (B5), Vitamin B6, Folic Acid (B9), Biotin, Vitamin C, Vitamin D3, Vitamin E, Choline, Taurine, Trace Minerals.


És megelőzvén a 13 éven alattiak valamint az angolt hírből se ismerő egyének kommentjeit: ott a gugli, és van képkereső funkció, találjátok fel magatokat, ha nem értenétek a szavakat...

2012. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!