Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki a...

Van köztetek olyan, aki a kyani-nál dolgozik? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 17:12
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/153 Bak Norbert ***** válasza:
65%

Az összetevőket nem is néztem...ez csak egy multivitamin?

Nekem úgy adták el, hogy inzulin helyett is jó lehet, mert gyógyhatású :/


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-vall..


Teljesen véletlenül, informatika témában írtam oda kommentet, de már másnap az üzlet jött elő.

Ma akartam rendelni utánvétel és nem lehet..


Most akarok épp a NAV-tól és a GVH-tól állásfoglalást kérni és bejelenteni, mert szerintem ez így egyfelől megtévesztő, másfelől, pedig nyíltan hirdeti, hogy nem kell vállalkozói hozzá, de fizetésed van belőle. Ha belépek nem akarok a nyakamba kapni üzletszerűség miatt, bírságot.

2013. febr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/153 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nem kell hozzá valóban vállalkozói igazolvány, de senki nem mondta,hogy nem kell adózni utána.Mivel külföldről érkezik a pénzed, így azt az adóbevallás külföldről származó bevételek sorában kell feltüntetni,és 16 % szja-t kell fizetni utána.Persze itt is, mint mindenhol, vannak kiskapuk :)

2013. febr. 8. 15:04
 83/153 hubble válasza:
44%
Ezt a sok kamut és mellébeszélést amit itt irtok.....Ez nem semmi. Ilyen a magyar emberek 90 százaléka. Kamuzik mellébeszél csak azért, hogy neki több legyen. Nincs köztetek egy olyan ember sem aki nyiltan, egyenesen, mindenféle mézesmadzag mlm handabanda nélkül kerek perec megmondaná, hogy bammeg fél éve csinálom, napi 8-10 óra ráfordítással, heti hat napon és eddig kerestem vele két millió forintot vagy nagy sz.r az egész és átba..tak, beleöltem egy rakat lóvét és idöt és fél év alatt sz.rt se kerestem! Csak a sok hülyeséget irjátok, mindenféle százalékokkal meg szintekkel, konkrét dolgokat eggyikötök se mer írni mert félti a gyáva seggét. Na ennyit erröl!!!
2013. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/153 anonim ***** válasza:
65%
A Kyanival nekem is van tapasztalatom, sajnos nem a legjobb. Már fél éve regisztrált vagyok, és nagyon csalódott. Az elsö elöadás meggyözö volt, de csak azért, mert igy utólag tudom, hogy nem mondanak el minden részletet. És a sok képmutatás, nyájasság a vezetök között, háttérben meg az irigység. A termékröl nincs különleges tapasztalatom, kipróbáltam, nem történt semmi, a migrénemen nem segitett. Immunerösitönek megfelel, de semmilyen betegséget nem gyógyit. Ugyanis ez nem gyógyszer, hanem vitamin. Csak hát vitaminokban hatalmas választék van, és sokkal olcsóbban. Mert bizony a kyani elég drága. Belefogtam, kinálgattam, teszteltettem, elöadásokat tartottam, de nem volt szerencsém. Mivel a szerencse azon múlik, hogy jó idöbe, jó helyen. Ez azokra érvényes, akik még az elején bekerültek a rendszerbe. Sajnos a visszajelzések többnyire nem voltak pozitivak. Mondhatnám, hogy átlagba tizböl egy ember jött el meghallgatni. Az üzleti része pedig…ahogy a legelején mondták, elég egy-két megfelelö embert találni, aki viszi tovább. Nekem ez nem sikerült, nem találtam olyan embert. A pénzem még nem térült meg, söt növekszik, mivel havonta kell rendelni, amit nem tudok eladni. De legjobban a csapatmunkában csalódtam. Ezzel gyöztek meg az elején, hogy segitenek a”fölsök”, pontok végett, termékeladás végett…de az én vezetöm, aki mellesleg a gyémánt szint felé közeleg, ráadásul régi barát, már elkerül. Azokkal foglalkozik, akiknek beindult, és nem azoknak segit, akik döcögnek. Tudom, ez nem a kyani hibája, de tanulságos mások számára. Nem mindegy ki, hova kerül és mikor. Van egy olyan mondás: vidd be a barátod egy ilyen hálózatba, ha elakarod vesziteni. És ez nagyon igaz…
2013. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/153 anonim ***** válasza:
65%
bocsi...az elözö kommentet Margaréta irta
2013. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/153 anonim ***** válasza:
74%

Margaréta!


1: ha nem vagy meggyőződve a termékről, mégis mi a ráknak veszel belőle havonta? Ki, vagy mi kényszerít erre? A naív remény?


2: nem, nem szerencséd nem volt. MLM-ben a szerencse NEM számít. Olyat akartál "eladni", amiben nem hittél. Ez garantáltan nem fog sikerülni, szerencsével SEM!


3: a vezetőd pedig persze, hogy azzal foglalkozik, akinek beindult. Ők dolgoznak, és kell nekik a segítség, te viszont nem hiszel a termékben, és így esélytelen, hogy valaha is bármi legyen belőled. Ezt a vezetőd jól látja, feleslegesen töltené veled az idejét. Ha hinnél benne, és csinálnád, hidd el, jönne a vezetőd, és támogatna. De beláthatod, a panaszaidra egyáltalán semmi szüksége!


4: A kyani szerintem egy átverés. A terméke egy drága áfonyaszörp, némi szintetikus multivitaminnal és egy romantikus történettel, mesével dúsítva. Ott vérzik el a dolog, hogy a cég nem adott neked 100% garanciát, hogy ha nem tudod értékesíteni a terméket, neki visszaadhatod, ő visszaveszi. Persze, hogy nem, mert ebbe belebuknának. Ők arra építenek, hogy elveszik az emberek 140ezer forintját, és lelépnek. Sima pilótajáték. 5 év múlva nem lesznek itt. Mennek más országokba, ott is leszerepelnek, aztán kimúlnak. A tulajok újra kezdik más néven.


Az ilyenek ellen a törvények nem védenek meg, ugyanis szabad árképzés van, mindenki annyit kér el bármilyen termékért, amennyit csak akar. Jogilag tehát ezek rendben vannak. Csak a józan ész védhetne meg, úgyhogy azt ne hagyd el!


Az a legitim MLM, akinek értékesíthető terméke van. Ha ilyen nincs, az pilótajáték. Úgyhogy mielőtt legközelebb belefogsz ilyesmibe, vedd meg a terméket vásárlóként, vásárlói áron, és ha tetszik, vágj bele, másnak is tetszeni fog! Ha nem, maradj távol!

2013. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/153 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő!A kyani 100 %os pénzvisszafizetési garanciát vállal!Miért állítasz olyat,amiről fogalmad sincs???A kyani nem pilótajáték,hanem egy tisztességes mlm,bár itt sem mindegy,ki által vagy regisztrálva.Én egy éve foglalkozok a kyanival,92 ember regisztrált alám,ma pl 3 :-) egyetelen olyan munkatársam sincs,akinek bennragadt volna a pénze!!!!
2013. márc. 12. 14:10
 88/153 anonim ***** válasza:
52%

92 kőgazdag, egészséges, boldog ember..... :)

A mai 3 belépett ember, mai árfolyamon 450.000 ft.-ot azaz négyszázötvenezer forintot fizetett ki. Reméljük holnap is lesz 3 ember, ami összesen 6 ember, és 900.000 ft. azaz kilencszázezer forint. A 92 ember befizetett kezdőcsmagjának ára 13.000.000 forint azaz tizenhárommillió forint. És ez csak a kezdőcsomag, ehhez hozzájön, amit még utána vásároltak. (reméljük jó sokat) :):) 6 ember, és kezdőcsomagjának ára viszonyítási alapként jól átlátható, és érzékelhető, hogy az közel 1 millió forint, és ez csak a kezdőcsomag..... Hát nem olcsó, de az igazi boldogságot meg kell fizetni.... :):)

2013. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/153 anonim ***** válasza:
65%

"A kyani 100 %os pénzvisszafizetési garanciát vállal!"


Igen, a vevőknek. A disztribútoroknak nem. Ne ferdítsél, mert felidegesítesz! Teljesen hihető, hogy senkinek nem ragadt bent a pénze, ugyanakkor én 3 emberről tudok, akinek viszont igen, bennragadt. 2 elosztogatta kipróbálásra eredménytelenül, amire biztatták is, sőt, vegyen még, hiszen "most már a küszöbön a siker", a harmadiktól a szerencsétlen 80 éves nagymamája veszi meg a termékeket lassan-lassan, ahogyan a nyugdíja engedi. Nem azért, mert jobban van tőle, hanem így támogatja szegény unokáját, akit átvert egy haverod, akivel együtt ugrálsz egy lézerfényes szédítőshow-n!


"A kyani nem pilótajáték,hanem egy tisztességes mlm"

Igen, igen... tudjuk. A termékre nincs valós piaci igény. Vevő gyakorlatilag nincs. 20 bentragadt pénzű disztribútorra jut egy buta gazdag majom, aki vevő. Gondolom ez a vevő megvette amúgy a lábáztatós méregtelenítő gépet is.


"Én egy éve foglalkozok a kyanival,92 ember regisztrált alám,ma pl 3 :-)"

Ja, hát igen, akkor viszont elég eredménytelenül telt az előző 364 nap... Most úgy látszik, megtáltosodtál. De most menj, most jön a nap legproduktívabb része, lesz még ma 10 is! Holnap meg már lapátolnod kell a bankkártyádról a dollárokat, mert annyit fogsz keresni!


"egyetelen olyan munkatársam sincs,akinek bennragadt volna a pénze!!!!"

Ebben biztos voltam. Bár mindenhol vannak, de pont nálad miért lenne? Hiszen nem mindegy, hova regisztrál valaki, tudom, hogy nálad vannak a legjobb helyen! Nyilván mindenki megkereste már a minimum 140-et, tehát legalább nullán van. Még az is, aki ma regisztrált. Jó, jó, elhisszük, most inkább menj, pihenj!

2013. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/153 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,hogy te mivel foglalkozol?A disztibútoroknak is jár a 30 napos pénzvisszafizetés!!!!!És hogy mivel telt az elmúlt egy évem?Három kicsi gyerek édesanyja és másik két vállalkozás vezetője vagyok ;-) szeretnél esetleg lecsekkolni?Bátran merem vállalni a kyaninál tett összes lépésemet!Alapvető dolgokkal nem vagy tisztában,közben meg azt hiszed,hogy te vagy az ász,és úgy beszélhetsz emberekkel,mintha te sza...tad volna spanyol viaszt.Gondolom ez a flegma stílusod az oka a sikertelenségednek :-) azért én hosszú,boldog életet kívánok neked!
2013. márc. 12. 19:37
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!