Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vatera vagy jófogás?

Vatera vagy jófogás?

Figyelt kérdés
Melyiken lehet mostanában jobban eladni cuccokat?

2012. febr. 6. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vatera. A jófogás az kaka egy oldal.


De még van az Expressz.hu meg mostanában az Apród is elég keresett oldal.

2012. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
csalás. Felteszed 1 Ftért vaterára, így nincs költsége. Jófogáson aki keres ilyet, megadod neki a teszveszes linked, és nem ott üti le (így kikerülöd a jutalákot), hanem megegyeztek simán, és leveszed vateráról a cuccot.
2012. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Az expresszen és az apródon tényleg jól lehet, de a jófogás is hasonlóan jó.


Vaterán még nem, de kedvet kaptam hozzá.

2012. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
93%
Nekem a jofogas.hu-n csak rossz tapasztalataim vannak ha eladok valamit! Az az érzésem, az összes gyökérnek az a gyülekezőhelye, mert sokszor megbeszéljük, hogy megveszi a cuccot, a találkozót lefixáljuk és el sem jönnek! Ez 5-ből 5-ször fordult elő velem!
2012. febr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vatera zártabb közösség, bár jófogáson fordult elő velem hogy nem azt kaptam, de (vaterán is fent volt) végülis rendes volt az eladó, visszacserélte. Így az első tapasztalatom sem volt negatív.
2012. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Jófogást én sem javaslom, Vaterát annál inkább. Nekem ami még beválik mellette az az apród.

A vaterán igaz hogy van jutalék, de azért az nem egy akkora összeg amit nem lehet kifizetni a szolgáltatásért és a sikeres eladásért cserébe.

2012. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!