Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Albérletben vagyok egy másik...

Albérletben vagyok egy másik sráccal és van egy tv amit ő hozott. Az én részem 400 Ft havonta de abszolút nem nézem. Ha szerintem jogosan nem fizetném innentől tovább mert nem sok értelmét látom az jogos vagy szemétség lenne részemről?

Figyelt kérdés
De az a verzió is jó lenne ha középen vasfüggönyt húzna fel, engem az se zavarna csak hát azért pénz az pénz.

2012. febr. 8. 11:35
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Mennyire vagy jóban a lakótársaddal?

Ha barátok vagytok ne ez a 400 forint döntse el a dolgot. Többet ér ha van egy jó barátod. Azt meg te mérlegeld, hogy megéri e fizetned, ha úgy sem nézed. Ez olyan mint ha lenne egy PC játékod amit megvettél, akkor éppen sokat játszottál vele de az idő múltával már nem játszol annyit. Lehet hogy később megint kedvet kapsz a játékhoz és akkor jó ha van.

2012. febr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!