Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell munkát keresni?...

Hogy kell munkát keresni? Dolgozni szeretnék (tudom sokan vannak így) de nekem most már kötelező, irtózatosan kell a pénz.22 éves vagyok, biztonsági őr végzettséggel csak egyelőre, nagyon jó fizikai állapotban, és bármit elvállalnék.

Figyelt kérdés

Sajnos ilyen fiatalon már arról kell gondoskodnom, hogy megéljek egyedül,és azt szeretném kérdezni, hogy hogyan keresnek Önök,kerestek Ti munkát? online az összes létező álláshirdetést megnéztem már.

Teszem azt van egy cég,gyár.. menjek el és kérdezzem meg nincs e munka?! vagy hogy működik ez? Köszönöm a válaszokat. Esetleg munkaközvetítő?


2012. febr. 15. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te. Az lenne szerintem is a megoldás, hogy bemész minden gyárba és leadod az önéletrajzodat (én is ezt tervezem). Munka közvetítőhöz is bemehetsz, igaz, munkát nem igen adnak, de veszteni nem vesztesz vele.
2012. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az internetes munkakereséssel,valamint a munkaügyi központtal én is befürödtem, semmire nem valók. A meghirdetett munkák nagyrészt betelnek baráti alapon már a feladás előtt. Végül fogtam egy köteg önéletrajzot és elkezdtem személyesen menni mindenhova, olyan helyekre is bementem ahol nem hirdettek semmit, és legalább az önéletrajzomat otthagytam. De ahol sikerült elérnem a főnökkel vagy egy csoportvezetővel is beszéltem, már ahol persze sikerült bejutnom, de végül csak sikerült és olyan helyre vettek fel ahol nem hirdettek munkát, pusztán a főnök már gondolkodott rajta hogy kéne még egy ember és tetszett neki hogy mennyire akarok dolgozni így felvett próbaidőre, majd véglegesre. Megéri próbálkozni, semmit nem veszthet vele az ember, és ha szerencséje van kifog egy jó állást.
2012. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Akárhogy is keresed a neked megfelelő állást kiegészítés képpen keresd meg ezt az oldalt:indeed.com itt állíts be e-mailed megadásáva a napi állásértesítőt töltsd ki mit és a hol mezőket(biztonsági őr Budapest)azt is beállíthatod hogy a megadott Pl Budapest hány km es körzetéből érdekelnek a hírdetések.Minden nap minden portálról összegyüjtve érkezik az összes új hírdetés így nem kell átnyálazni többé az oldalakat és ami itt megjelenik az az expressz újságban levőket is magában foglalja.
2012. szept. 4. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!