Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zippo 3ezerért újonnan eredeti...

Zippo 3ezerért újonnan eredeti vagy inkább replika?

Figyelt kérdés

pl.: [link]

De több ilyen terméke is van.



2012. febr. 27. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Eredeti Zippot nem kapsz 3 ezerért..

Tudsz olvasni? Sehol sincs írva a linken, hogy eredeti!

Csak az, hogy Zippo feliratos öngyújtó!

Aztán reklamálnál, de joggal hajtanának el...

2012. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilván azért kérdeztem rá itt is, hogy ne kelljen reklamálnom utólag. No mindegy, a stílus ellenére a válasz megfelelt, köszi.
2012. febr. 27. 20:30
 3/3 anonim válasza:
én a héten vettem eredeti zippot 2000ft-ért, benzinnel együtt vateráról. ha a képek közt van az aljáról is kép, és rá van írva hogy "ZIPPO", valamint mellette hogy "bradford" és "Made in U.S.A", akkor biztos lehetsz benne hogy eredeti. ha elküldik és nincs az alján, pedig a képen ott volt, akkor jogosan reklamálhatsz. ha pedig elromlik eredeti létére, elküldheted a gyártónak amerikába, és küldenek helyette egy másikat, vagy meghegesztik neked és visszaküldik, de ettől nem kell tartanod, egy zippo nem romlik csak úgy el.
2012. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!