Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A western unionon keresztül...

Lujzapanka kérdése:

A western unionon keresztül kb 2000eurot szeretnék a-ból b-be juttatni. Ekkora összegnél mekkora kez. Költségre számíthatok? Van -e más ötletetek pénz eljuttatására? Legyen olcsó, de ne banki utalás v. személyes átadás.

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Paypal az összeg 3.4%-a plusz 90ft.
2012. márc. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a banki utalás? Az a legolcsóbb, és te olcsót keresel.
2012. márc. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Külföldről a banki átutalás a legdrágább. Nekem 20font innen Angliából bármekkora összeg átutalása.
2012. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor a 20 fontod olcsó a paypal-hoz képest.

A kérdező által írt 2000 euró átutalása paypal-on 3,4%, tehát 68 euró, ami jóval több, mint a 20 font (kb 23,9 euró).

A banki utalás díja egyébként számlacsomagonként változik, érdemes a bankot megkérdezni, de a kondíciós listában benne kell lennie.

2012. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben olcsóbb a banki 20font, kisebb összegnél már nem.

Én a Barclays-nál vagyok, és ez a 20 font az egyetlen opciójuk, nincs ennél olcsóbb. Számlanyitáskor pedig ez volt az egyetlen földi halandó számára is igényelhető számlacsomag.

2012. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!