Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyarországon vannak olyan...

Magyarországon vannak olyan vállalkozók, akik több tíz -> vagy inkább több száz mikrovállalat, kisbolt, üzlet tulajdonosai?

Figyelt kérdés
És természetesen ezáltal (kis üzletből kis haszon, de sok kis haszonból nagy vagyon) szép egzisztencia birtokosai?

2012. márc. 18. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fornetti,cba és az össze magyar franchise
2012. márc. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak. De az első nem értette meg a kérdést, vagy fogalmi problémái vannak, a fornetti és cba üzletek nem a franchise tulajdonos birtokában vannak.
2012. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

első vagyok,nem tulajdonos,de a haszonból részesül

(duplán is,hiszen ő is adja el az alapanyagot,valamint a bevételből is kap.)

2012. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek! Bár először én is azt hittem, hogy az első nem értette meg pontosan a kérdést :)


Én is ismerek olyat, akinek több, mint száz kisebb üzlete van, és óriási lábon él - csupán ezen kis boltokból. Gyakorlatilag a munkája most már csak abból áll, hogy furikázik az üzletei között.

2012. márc. 18. 13:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismerek egy patikatulajdonost akinek Magyarországon van 73 patikája. most épp 3 hónapos földkörüli úton van a családjával.
2012. márc. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
azért biztosnem csak furikázik.Hiába választassz jó vezetőket, azokat ellenpőrizni kell, folyamatosan azon kell gondolkodni merre fejlődj tovább,milyen új termékek vannak,mit vezetsz be,mit nem...stb
2012. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De erre egy semmiből indult ember hogy tehet szert? (Az "én" példám is ezt bizonyítaná). 73 gyógyszertár. Csupán annyi lenne a recept, hogy egyik-másik üzlet jól megy, nyitunk egy harmadikat, ha az is, negyedik, aztán egyszer csak 73 meg több 100?
2012. márc. 19. 01:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem a semmiről indult, még ha ő maga bizonygatja is. Nem kell hinni a mesékben.
2012. márc. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Senki nem hisz a mesékben. De azt azért nem tudom elképzelni, hogy "csak úgy" kezdésnek rábízták volna (akkor nem egy, hanem pl.) tíz üzlet/patika/pékség/bármi irányítását, hogy aztán abból később ő felfejlődött volna. Illetve ha jól tudom egy korábban gyöngyösi, majd hatvani székhelyű szállítmányozási cég első embere is hajdanán egy IFA-val kezdte.
2012. márc. 19. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti pedig sokan a semmiből indultak hidd el.Nézd csak meg Bill Gates,Steve Jobs(R.I.P)

Robert Kiyosaki,Donald Trumph-ők tuti nem voltak tele zsével,sőt Kiyosaki olyan szegény volt,hogy kocsiban is aludtak régen.

2012. ápr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!