Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jár kártérítés a koncentrációs...

Jár kártérítés a koncentrációs táborba elhurcolt túlélő leszármazottainak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok ilyesmiről. Nekem a dédszüleim haltak meg Auschwitzban, még sosem jutott eszembe, hogy nekem ezért kártérítés járna. Nem én szenvedtem, hanem ők. Tudom, hogy manapság divat mindenből pénzt csinálni, de ezt már túlzásnak érzem. Ennyivel a háborúban harcoló katonák leszármazottai is követelhetnének pénzt. Vagyis szinte mindenki.
2012. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

67 évvel ezelőtt lett vége a II.világháborúnak.Nem késtél el egy kicsit a kártérítéssel??Meg hát kitől kérnéd??

Bár ha zsidó vagy,akkor vedd fel a kapcsolatot a világ zsidó közösséggel,és kérj tőlük segítséget,hogy kérhetsz 76 év után kártérítést..Ők ebben profik nagyon,mert még mindig tudnak okot mondani..

2012. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nemrégiben volt egy tv-műsor. Ez a zsidó-közösség, amely kiharcolta a svájci bankoktól, hogy az elhurcolt zsidók bankszámláin levő pénzeket a leszármazottak részére fizessék vissza. Persze, ezt a családtagok által őrzött, és bemutatott írásos dokumentumok alapján lehetett igényelni.

De azon a címen, hogy a szülőket, nagyszülőket elhurcolták, azon a címen én sem hallottam még kártérítést.

2012. ápr. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Vedd fel a kapcsolatot a M.A.ZS.-al.

Ez a Magyar Zsidók hitközsége,néha(a papírok ellenőrzése után)szoktak havi valamennyit adni.

És a korábbi szemétkedőnek mondom ,hogy ez egy hitközség nem kitalálnak valamit hanem vannak támogatoik.

2012. ápr. 15. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!