Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek pályázzam meg ezt...

Szerintetek pályázzam meg ezt az állást? Teljesítménybéres, pénzügyi, NEM irodai munka, és fő és mellékállásban is lehet csinálni.

Figyelt kérdés
Nem nagyon írták le pontossan mit is kellene csinálni csak pénzügyi elemzéseket ilyesmit, de ha nem irodai, akkor milyen? házalós?....valaki futott már bele ilyen álláslehetőségbe?
2012. jún. 5. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez a fő/mellék -állás szöveg általában jutalékos értékesítés.
2012. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ebből a jutalékos értékesítésből mennyit lehet egyáltalán keresni? nem ovb legalábbis nem írja, ügyfélelemző, bár a neve sem egyértelmű nekem hogy mit takar? ja és a feltétel csak érettségi jó kommunikációs kézség....
2012. jún. 5. 23:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Pénzügyi terméket kell eladni. Azaz biztosítási/befektetési ügynöki munka. Legalább megmondták, hogy nem irodai és teljesítményes, ezeket titkolni szokták.
2012. jún. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha nem írja az épp azt jelenti, hogy titkolják.

A Zepter sem írja soha.

Ha rátukmálsz egy csomó emberre mindenféle számukra előnytelen befektetést, akkor keresel.

2012. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, akkor sokat. De vannak rosszabb és jobb hónapok. Édesanyám elég régóta dolgozik Pénzügyi tanácsadóként (lényegében ez lesz a munka szerintem), és elég sok mindent látott már. :)
2012. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Munkanélküliként napi szinten futok bele ilyen állásokba, eleinte kétszer is sikerült átverniük ilyen bujtatott hirdetésekkel. Odamentem aztán ott derültek ki a dolgok.

Először irány egy gyorstalpaló tanfolyam.

Aztán váltsd ki a vállalkozóit mert az ilyen helyeken senki sem alkalmazott mindenki vállalkozó a saját szakállára dolgozik.

Ez az egész gyakorlatilag arról szól, hogy egy pénzügyi cégnek -bank, biztosító, egyebek- vannak csomagjaik, lehetőségeik na meg ügyfeleik.

Először is az egyik feladatod az ügyfélszerzés. Telefonálgathatsz vadidegen embereknek és zrikálhatod őket.

Aztán a meglévő ügyfélkör pénzügyeit kell karban tartanod. Tanácsadás, hova fektessen be, mit csináljon a pénzével, ajánlgathatsz neki a céged csomagjaiból.

Vállalod a felelősséget? Érdekel? Én amióta így belelátok a dolgokba hát nem bíznám a pénzemet elemzőkre, mert a többségének semmilyen pénzügyes-gazdasági iskolája-előélete nincs.

De ha érdekel mellékesként csináld de a fő idődet ne pazarold rá, keress valami fixet és mellette esetleg. Ebből a melóból hamar kirostálódnak az emberek, nem véletlen, hogy évek óta hirdetnek pláne rendszerint ugyanazok a cégek.

2012. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem vagyok tukmálós, rühellem az ilyet, de ugye ez is jobb mint a semmi nem vagyok olyan helyzetbe hogy válogassak, de a bérletem is elég sok 50.000 lenne a bérlet ára szóval....nem tudom megéri e nekem
2012. jún. 6. 00:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy iszonyat nagy svindlerek, egy rendes cég azzal indít, hogy normális hirdetést ad fel nem szürke ködbe burkolt valamit. Nem mondanak semmit csak ott személyesen próbálnak meglepően jó pszichológiai módszerekkel berángatni a melóba.
2012. jún. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

ismerem hogy mennek a dolgok, más munkában de hasonló munkában nekem is volt "szerencsém"

még egy kérdés(másik állás):

mit jelent az hogy "versenyképes juttatási csomag"

most ez valami béren kívűli valami, vagy mi ez? már nem azért de sztem ha odaírnák hogy fix nettó XXX ft rögtön nem lenne ilyen sok hülye kérdésem

2012. jún. 6. 00:12
 10/12 anonim ***** válasza:
biztosításoknál az se utolsó szempont, hogy ha az ügyfél visszamondja mondjuk fél év után, akkor vissza kell adnod a jutalékot.
2012. jún. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!