Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet állást...

Mennyi idő alatt lehet állást találni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokmindentől függ, végzettség, lakóhely stb, de nagyon érdekelne a válasz!
2008. máj. 3. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ez tényleg sok sok mindentöl függ. 27 éves vagyok. mikor 22 évesen elkezdtem munkát kerseni egy vidéki nagyobb városban ahol tele van gyárakkal irodákkal kb 2 évig kerestem, egy oriási gyár akkor zárt be és nagy volt a munkanélküliség, rá kb 2 évre megint több lett a munka az én akkori munkahelyem tönkre ment és decembre elsejével kirugtak, kb 15-én már új munka szerzödésem volt egy multival.

Pest és adunántulon nem nagy a munkanélküliség ott csak az nem talál munkát aki nem akar.

sok friss diplomás nem hajlandó kisegit´ö i állásba elmenni.


pl volt egy kollégám aki angol tanári diplomája volt és nagyon nagyon tanítani akart. elsö évében egy kisegitöi állásban volt aztán felvette egy igen rossz iskola ahova csupa hülye járt, ott egy évet szenvedett de a tanítást élvezte azért, és most kb 4 éve végzett de most van neki egy jó gimnáziumban tanári állása.

2008. máj. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!